Zamknij

Producent karmy dla zwierząt zatrudni

10:27, 07.06.2023 oferta pracy Aktualizacja: 10:27, 07.06.2023

PRACOWNIK LINI PRODUKCYJNEJ
(miejsce pracy: Góreczki  k. Koźmin Wlkp.)

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa linii produkcyjnych,
  • odbieranie wyrobów z maszyn,
  • mieszanie farszu,

Wymagania:

  • Dobra organizacja i wysoka kultura pracy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Chęci do pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Odpowiednie narzędzia pracy

PRACOWNIK MAGAZYNU I PAKOWANIA
(miejsce pracy: Góreczki k. Koźmin Wlkp)

Główny zakres obowiązków:

  • pakowanie towaru
  • przygotowanie towaru do wysyłki
  • sprawdzenie stanu oraz kontrola wizualna pakowanego towaru
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • wykonywanie prostych prac magazynowych,
  • obsługa prostych czynności związanych z pakowaniem

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Punktualność, zdyscyplinowanie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail [email protected]

(oferta pracy )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%