Zamknij

Wakat w Wydziale Finansowym Urzędu Miejskiego w Gostyniu

09:22, 03.11.2022 oferta pracy Aktualizacja: 09:24, 03.11.2022

Burmistrz Gostynia ogłosił nabór na stanowisko urzędnicze ds. księgowości budżetowej i pozabudżetowej w Urzędzie Miejskim w Gostyniu. Kandydaci mogą składać swoje aplikacje do środy 16 listopada 2022 r.

By zostać zatrudnionym na stanowisku urzędniczym trzeba: posiadać obywatelstwo polskie, pełną zdolność  do czynności prawnych i korzystać z pełni praw publicznych, cieszyć się nieposzlakowaną opinią. Kandydaci także nie mogą być skazani prawomocnym wyrokiem za przestępstwa umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe.

Kryteria dodatkowe stawiane kandydatom na stanowisko ds. księgowości budżetowej i pozabudżetowej to: znajomość ustaw:  o samorządzie gminnym, o rachunkowości, o podatku dochodowym od osób fizycznych i prawnych, o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych, ustawy o podatku od towarów i usług, o finansach publicznych.

Mile widziane będzie również posiadanie przez kandydatów wykształcenia wyższego oraz doświadczenia w pracy w komórce finansowo-księgowej w jednostce sektora finansów publicznych.

Poszukiwane są osoby komunikatywne, potrafiące działać w zespole, ale też samodzielnie, radzące sobie w sytuacjach kryzysowych.

Urząd oferuje stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat (pierwsza umowa na czas określony do 6 miesięcy), świadczenia socjalne, możliwość zakupu grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Szczegółowy zakres czynności oraz wymagane od kandydatów formularze dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej.

 

(oferta pracy)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%