Zamknij

Firma Fire Serwis poszukuje pracownika na stanowisko

12:08, 26.09.2022 oferta pracy Aktualizacja: 12:09, 26.09.2022

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:
serwisant instalacji ppoż. lub osoby do przyuczenia,
miejsce pracy – Lubiń i teren Polski.

Opis stanowiska:

  •  wykonywanie przeglądów serwisowych instalacji tryskaczowych, pompowni, zbiorników ppoż.
  •  wykonywanie napraw i modernizacji instalacji ppoż.

Wymagania:

  •  obsługa komputera
  •  komunikatywność oraz dobra organizacja pracy
  •  zaangażowanie
  •  dyspozycyjność, samodzielność, komunikatywność
  •  gotowość do odbywania podróży służbowych
  •  prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  •  pracę w stabilnej firmie
  •  umowę o pracę na pełen etat
  •  pracę w systemie jednozmianowym
  •  możliwość rozwoju zawodowego
  •  wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Aplikację proszę wysyłać na adres [email protected] lub tel. 666 749 766.

(oferta pracy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%