Zamknij

Restauracja LOFT zatrudni KUCHARZA/POMOC KUCHENNĄ

16:08, 04.05.2022 oferta pracy Aktualizacja: 16:08, 04.05.2022

Restauracja Loft w Gostyniu poszukuje młodej i energicznej osoby na stanowisko kucharz zimnej kuchni / młodszy kucharz lub pomoc kuchenna, który dobrze odnajdzie się w młodym zespole i pozwoli wspólnie go rozwijać.

Obowiązki :

  • wykonywanie wszelkich prac pomocniczych związanych z przyrządzaniem potraw
  • pomoc przy przygotowaniu półproduktów z mięsa, ryb, drobiu i warzyw
  • przestrzeganie i nadzór nad właściwym wykorzystaniu produktów
  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, lub chęć nauki

Nasze oczekiwania :

  •  pozytywne nastawienie
  •  zaangażowanie
  •  umiejętności pracy pod presją czasu, pracy w zespole, dyspozycyjność i samodzielność
  •  doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane
  •  pasji do pracy w gastronomii
  •  aktualnej książeczki sanepidowskiej lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy

  •  atrakcyjne wynagrodzenie
  •  możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności
  •  szkolenia na koszt pracodawcy
  •  satysfakcje z wykonywanej pracy
  •  stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie
  •  możliwość awansu

CV prosimy przesyłać na adres mailowy. [email protected]

Odpowiemy tylko na zgłoszenia wybranych kandydatów.

(oferta pracy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%