Zamknij

Firma  P.H.P.U. AS zatrudni pracownika na stanowisko

14:56, 24.02.2021 Oferta pracy Aktualizacja: 15:31, 24.02.2021
Skomentuj

Firma  P.H.P.U. AS
zajmująca się produkcją urządzeń sterujących ogrzewaniem zatrudni pracownika na stanowisko:

TAMPODRUKARZ

(możliwość przyuczenia)
 Miejsce pracy: Krobia / Chumiętki

OPIS STANOWISKA:
- obsługa maszyn do tampodruku,
- nanoszenie napisów metodą tampodruku,
- ustawianie maszyny oraz parametrów druku.

WYMAGANIA:
- zdolności manualne, estetyka,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:
- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej  pozycji na rynku,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę w systemie jednozmianowym,
- pakiet socjalny,
- ubezpieczenie grupowe.

CV prosimy wysyłać na adres email: [email protected] tel. 65-5711 516 wew. 22

(Oferta pracy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

He??? He???

2 0

Dlaczego nigdy nie podają wynagrodzenia? Mam rozumieć że robota za darmo? 02:22, 26.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo
0%