Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu zatrudni instruktora służby surowcowej

10:26, 08.01.2021 Oferta pracy Aktualizacja: 10:55, 08.01.2021

Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu poszukuje kandydata na stanowisko

Instruktora służby surowcowej

Wymagania:
- wykształcenie wyższe zgodne lub pokrewne z zajmowanym stanowiskiem i minimum 2 lata pracy w danej specjalności (preferowana Zootechnika, Hodowla zwierząt) lub wykształcenie średnie rolnicze zgodne lub pokrewne z zajmowanym stanowiskiem i minimum 4 lata pracy,
- dyspozycyjność,
- umiejętność pracy w zespole,
- wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu mleczarstwa,
- chęć podnoszenia kwalifikacji,
- prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:
- praca w terenie polegająca na prowadzeniu działań w kierunku poprawy jakości mleka u producentów poprzez:
- rzetelną kontrolę stanu sanitarnego u poszczególnych dostawców;
- wnikliwą analizę przyczyn gorszej jakości uzyskiwanego mleka i właściwe informowanie o nich dostawców;
- efektywne prowadzenie szkoleń i instruktaży dotyczących higieny pozyskiwania mleka,
- umiejętność podejmowania trafnych decyzji w zakresie wydawanych producentom zaleceń mających na celu poprawę jakości produkowanego u nich mleka.

Zapewniamy:
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- stabilną pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
- szeroki pakiet socjalny,
- opiekę medyczną,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Oferty zawierające cv oraz list motywacyjny prosimy kierować do dnia 29.01.2021 r. na adres: Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu, ul. Wielkopolska 1, 63-800 Gostyń lub e-mail: [email protected]

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119/1 z 04.05.2016 r.), dalej RODO informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu z siedzibą: ul. Wielkopolska 1, 63-800 Gostyń.
Wszelkie kwestie dotyczące danych osobowych można kierować na e-mail: [email protected]. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu art. 6 ust. 1 lit. f RODO.

Dostęp do Pani/Pana danych osobowych posiadają upoważnieni pracownicy Spółdzielni Mleczarskiej w Gostyniu, podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty, z którymi podpisano umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do Państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat.

Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych. Powyższe prawa do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych możliwe są w zakresie zgodnym z obowiązującymi przepisami prawa.

W przypadku uznania, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy RODO przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji współpracy. Państwa dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

(Oferta pracy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%