Zamknij
REKLAMA

"Walentynki - oferta last minute? Ze względu na to, że walentynki zbliżają się wielkimi krokami i na ten moment brak planów, postanowiłem spróbować tutaj, oraz wyjść z taką niecodzienną propozycją. Mam 20 lat, jestem osobą, z luźnym podejściem i dystansem do życia. Jeśli nie masz planów na ten wieczór, a nie chciałabyś siedzieć sama, to jest opcja dla Ciebie. Plan działania do uzgodnienia, czy to "romantyczna" kolacja w Mac-u, może kino? Jeśli masz ochotę może być nawet Netflix przy pizzy, forma do uzgodnienia. Oferta w pełni poważna, celem jest to, by po prostu spotkać się i pogadać, miło spędzić wieczór, po prostu wszystko na luzie, w sympatycznej atmosferze. Więc jeżeli jesteś zainteresowana takową opcją, możesz zostawić superkę, komentarz, lub po prostu odezwać się na maila: plan_walentynki@wp.pl"


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

szukamy Pani która podwiozła ok. 24.30 audi a4 naszego kolege z pod poczty głównej na słowackiego :D Chcemy Pani podziekować tzn Dawid (to nie ten co pani go odwoziła) :D

"Witam, poszukuje dobrego barbera/golibrody z gostynia lub okolic. Zna ktoś taką osobę/salon ?"

"szukam firmy lub osoby zajmujące się tzw. Praca po godz. Która robi kuchnie pod wymiar. Kogo polecacie ??"

"Witam potrzebny wokalista lub wokalistka do zespołu z Gostynia lub okolic. Mile widziana umiejętność gry na saksofonie lub gitarze. Osoby zainteresowane pisać w komentarzach 😃"

"Poszukuje osób z 3 gimnazjum, które wybierają się do liceum w Krobi na profil ogólny 👼"

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone