Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
14:13, 25.05.2020
Nie ma pytania „czy”, jest już tylko pytanie „kiedy” zacznie się zamykanie kopalń węglowych. Jest to konieczność wynikająca ze szkodliwości spalania węgla dla środowiska naturalnego, a w gruncie rzeczy także ekonomiczna: polskie kopalnie są w większości nierentowne. Byłoby jednak absurdem całkowicie zrezygnować z wydobycia i eksploatacji węgla, zwłaszcza że Polska nie posiada liczących się złóż ropy ani gazu i jest skazana na ich nieustanny import.
09:25, 22.05.2020
Waporyzacja i waporyzatory do suszu opanowały już całe Stany Zjednoczone i stają się coraz bardziej popularne nad Wisłą! To wspaniale, bo jest to metoda zdecydowanie lepsza od palenia. Ponadto ma bardzo dużo zalet, a mało wad! Chcesz cieszyć się pełnią aromatu i walorów smakowych Twojego ulubionego suszu konopnego? Dowiedz się, jak prawidłowo waporyzować CBD i jakie waporyzatory do suszu warto wybrać.
11:16, 21.05.2020
Rekrutacja to podstawowy element poszukiwań pracy. Niezależnie od tego, jakie zadania chcemy wykonywać, zanim potencjalny pracodawca nam je powierzy, będzie chciał sprawdzić nasze kwalifikacje. Częstym elementem procesu jest także sprawdzian naszych umiejętności.
12:03, 20.05.2020
Pożyczka przez Internet to dobry sposób na zdobycie mniejszej lub większej gotówki. Zobowiązania takie są udzielane przez instytucje pozabankowe działające online, co sprawia, że formalności zajmują tylko kilka minut. Na rynku pozabankowym coraz popularniejsze są pożyczki ratalne, które umożliwiają pożyczenie zarówno wysokiej kwoty, jak i na przykład 2000 zł. 
11:14, 20.05.2020
Z punktów widzenia rekrutacji rozmowa kwalifikacyjna jest najistotniejszym elementem całego procesu. Spotkanie pracodawcy z potencjalnym pracownikiem to czas, w którym obie strony mogą się lepiej poznać. W trakcie rozmowy należy poruszyć kilka wątków, które dadzą przynajmniej częściową odpowiedź na temat działalności firmy, czy wzajemnych oczekiwań. I choć każda rozmowa przebiega inaczej i nie istnieje uniwersalny schemat jej przeprowadzenia to jednak warto przestrzegać pewnych zasad. Jedną z nich jest unikanie sformułowań, które z pewnością przekreślą szanse na zatrudnienie.
14:28, 19.05.2020
Jest wiele sklepów internetowych oferujących zdrową żywność, aż trudno się zdecydować, który z nich będzie dla nas najlepszy. Jedne kuszą bogatą ofertą lub ekologicznymi produktami, a inne konkurencyjnymi cenami, niskimi kosztami dostawy czy regularnymi akcjami promocyjnymi. Który wybrać? Najlepiej poszukać kilku, sprawdzić jaki oferują asortyment, porównać ceny i koszty dostawy oraz zapoznać się z opiniami innych. Wtedy łatwiej będzie wybrać dla siebie ten idealny.
13:23, 18.05.2020
Samochody, motorki, gokarty, czy quady - generalnie wszelkie pojazdy na akumulator to coś, o czym marzy niemal każdy maluch. Chyba nie ma dziecka, które nie chciałoby usiąść za kierownicą "wypasionej bryki", czy "dorosłego" quada. Pojazdy tego typu to doskonały pomysł na prezent. Modeli nieustannie przybywa, dlatego wybór jest imponujący. Jaki jednak pojazd będzie w sam raz dla Twojej pociechy i na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu? Podpowiadamy.
11:37, 15.05.2020
Trendy w stronach internetowych zmieniają się jak powietrze po burzy. Często i bardzo szybko. Warto brać je pod uwagę tworząc stronę do swojej firmy - czy to samodzielnie, czy wykorzystując pomoc agencji kreatywnej. Prawdą jest, że strony internetowe, które wyglądają klientom na “nowe”, czyli są dostosowane wizualnie do obecnych trendów, radzą sobie w pozyskiwaniu klientów o wiele lepiej, niż te rzadko aktualizowane. Co jednak powinna zawierać strona w 2020?
13:33, 14.05.2020
Natura czeka na nas nie tylko za oknem – nadszedł najlepszy czas, aby wreszcie wpuścić wiosnę do mieszkań i przyozdobić wnętrza kwiatowymi akcentami! Budząca się do życia przyroda to również doskonały moment, aby sprawić bliskim niespodziankę w postaci bukietu wiosennych kwiatów, o czym doskonale przekonać można się na kwiatowadostawa.pl. Niezależnie jednak od okazji, bardzo ważne jest, aby odpowiednio zadbać o kwiaty cięte. Jak więc zatroszczyć się o wiosenne kwiaty w wazonie, aby przedłużyć ich świeżość, a tym samym cieszyć się ich urokiem na dłużej? Zobacz najważniejsze wskazówki dotyczące pielęgnacji kwiatów ciętych.
08:50, 14.05.2020
Zarządzanie czasem jest planowym i systematycznym wykonywaniem zadań, zmierzającym do osiągnięcia celów. Zarządzanie czasem obejmuje pięć procesów: wyznaczanie celów, planowanie, decydowanie o sposobie realizacji zadań, realizację i kontrolowanie wyników.
14:09, 07.05.2020
Długi to jeden z problemów, z jakimi borykają się osoby, które zaciągnęły spore zobowiązania i nie mają jak spłacić. Jednym ze sposobów na uniknięcie długu, jest zmiana jego "właściciela". Taka zmiana jest możliwa dzięki cesji wierzytelności. Co to jest cesja wierzytelności?
13:16, 05.05.2020
Rozwój technologi zmienił nasze życie oraz naszą planetę. Obecnie dużą wartością samą w sobie są dane. Chodzi między innymi o dane osobowe obywateli każdego kraju, klientów banków bądź raporty finansowe firm. Wszystkie te informacje są bardzo ważne, dlatego na całym świecie wprowadzono prawo o ochronie na przykład danych osobowych (w krajach Unii Europejskiej obowiązuje rozporządzenie RODO). Wszystkie organizacje chcą jak najlepiej chronić własne dane, zwłaszcza te dotyczące metod produkcji. Jak można zabezpieczyć najważniejsze informacje? Pozwalają na to specjalne miejsca, które nazywamy data center.
13:05, 05.05.2020
Opieka osób starszych to bardzo odpowiedzialna i wymagająca praca. Profesjonalna opiekunka zapewnia swojemu podopiecznemu towarzystwo, wspiera go w wykonywaniu codziennych czynności oraz dba o jego zdrowie i przestrzeganie zaleceń lekarskich. Opieka osób starszych to zawód, który cieszy się dużą popularnością zwłaszcza za granicą, gdzie do jego podjęcia zachęcają wysokie wynagrodzenia oraz inne profity.
12:57, 05.05.2020
Gdy myślisz o założeniu własnego salonu kosmetycznego, musisz się zastanowić jaki jest niezbędny budżet na rozpoczęcie takiej działalności. Poza wynajęciem lokalu i dostosowaniu go do potrzeb takiej działalności, zgodnej z zasadami higieny, niezbędny jest też odpowiedni sprzęt. Przecież nie będziesz wykonywać zabiegów przy świetle na suficie i na rozkładanej sofie, prawda? Dla podpowiedzi, przygotowaliśmy listę niezbędnych produktów.
08:16, 05.05.2020
Niezwykle ważne jest, aby każdy z nas dobrze czuł się we własnym domu. Czasem wystarczy naprawdę niewiele, by zupełnie zmienić wygląd wnętrza, tak by prezentowało się fantastycznie i gustownie. Sprawdźmy, jak w łatwy sposób zapewnimy naszemu salonowi metamorfozę. 
REKLAMA