Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
15:40, 16.01.2020
Jeżeli uczeń otrzyma ocenę niedostateczną z podstawy lub z rozszerzenia jest to jednoznaczne, że uzyskuje ocenę niedostateczną z rozszerzenia na koniec roku/półrocze? Jakie zasady obowiązują przy wystawianiu oceny klasyfikacyjnej z danego przedmiotu.
10:48, 16.01.2020
Pozycjonujesz swoją stronę firmową albo sklep samodzielnie? Chcesz zwiększyć widoczność witryny, ale działania nie przynoszą wymaganych rezultatów? Powodów takiej sytuacji może być kilka, ale najczęściej problem leży w niewłaściwie prowadzonych pracach na stronie. Dziś postaramy się odpowiedzieć na najważniejsze pytanie: co zrobić, aby pozycja oraz widoczność firmowej witryny stale rosła? Oto kilka wskazówek.
07:41, 16.01.2020
Według przeprowadzonych badań alkohol pije ok. 90% przebadanych Polaków powyżej 15 roku życia. Oznacza to, że jedynie 10% panów, i 25,5 pań deklaruje abstynencję. Potwierdzać to może fakt nieustannie zwiększającej się sprzedaży trunków oraz wzrost ilości przyjmowanego płynu etylowego w ciągu roku. Jak na razie brakuje perspektyw, który zwiastowałyby poprawę sytuacji. Skoro nie można tego przerwać, jedynym wyjście jest łagodzenie skutków nadużywania płynu etylowego z pomocą detoksu alkoholowego.
14:40, 14.01.2020
Z czym kojarzy wam się dynia? Zapewne jednym z pierwszych skojarzeń będzie wydrążony w niej lampion i Halloween. A to nierozerwalnie łączy się z porą spadających liści i dominujących na zewnątrz kolorów: żółtym, bordowym i brązowym. Ale dynia jest czymś więcej niż tylko okolicznościową dekoracją. To sezonowe warzywo, które ma sporo wartości odżywczych i świetnie sprawdzi się w roli jesiennego obiadu. Pokażemy kilka pomysłów na to, jak wykorzystać dynię w diecie.
14:36, 14.01.2020
Każdy mężczyzna chce mieć udany związek. Dlatego też od czasu do czasu warto zaprosić swoją ukochaną na wyjazd tylko we dwoje. Pomoże to wzmocnić więź między dwojgiem partnerów. Dzięki temu kobieta dowie się również, że jej ukochanemu na niej zależy. Panowie bardzo często głowią się nad tym gdzie zabrać swoją partnerkę. Jedną z ciekawych opcji jest zabranie jej w romantyczne miejsce na cały weekend.
14:30, 13.01.2020
Karnawał to czas imprez i balów. Zimowa aura sprzyja gorącym, tanecznym imprezom oraz spotkaniom ze znajomymi. Przyjrzyjmy się karnawałowym trendom w makijażu i stroju 2019/2020.
09:11, 10.01.2020
Spożywanie alkoholu, szczególnie w nadmiernych ilościach staje się bardziej popularne z roku na rok. W chwili jego spożywania z pewnością niewielu ludzi zastanawia się, jakie może to mieć konsekwencje w przyszłości. Alkohol nie tylko wpływa na organizm, ale również na umysł. Niektóre uszkodzenia są na tyle poważne, że żadne leczenie nie będzie mogło zlikwidować problemu. Można zapobiec temu, kończąc z częstym piciem trunków lub przerywając postępujące uzależnienie poprzez wykonanie detoksu alkoholowego w Poznaniu.
15:22, 09.01.2020
Zakupy w niedzielę są w dalszym ciągu bardzo ważne dla wielu z nas. Ciężko jest się przyzwyczaić do faktu, że niewiele sklepów jest tego dnia otwartych. Na szczęście przepisy nie zabraniają całkowicie handlu w ostatnim dniu tygodnia. Sprawdźmy więc jakie sklepy są otwarte w niedzielę?
2
14:57, 09.01.2020
Zdrowe efekty, bez straty czasu, bezpiecznie. Dla tego kto ćwiczy lub chce zacząć, z pewnością są to jedne z ważniejszych zasad. Mieszkańców Gostynia, często nie przekonanych do wysiłku, może przyciągnąć szczególnie jedno, wymowne hasło reklamowe: My to robimy w 36 minut, a Ty? O tym jak to robią i jak zachęcają do tego innych rozmawiamy z właścicielami klubu 36 minut Gostyń, Mateuszem Drobińskim i Grzegorzem Grobelnym.
11:49, 09.01.2020
Kiedy kupujemy mieszkanie od dewelopera, zazwyczaj podpisujemy umowę na tak zwanym etapie dziury w ziemi, czyli zanim deweloper wybuduje blok. Czasem zdarza się, że firma nie sprzeda wszystkich mieszkań przed wzniesieniem budynku, jednakowoż nadal blok jest jedynie betonowym szkieletem, gdy podpisujemy z firmą umowę. Klucze do mieszkania dostaje się zazwyczaj gdy budynek i znajdujące się w nim lokale są w stanie surowym, a w częściach wspólnych trwają jeszcze prace wykończeniowe. Jest to całkiem sprytne rozwiązanie, gdyż podczas wykańczania mieszkania nie powinny nam przeszkadzać hałasy towarzyszące np. kładzeniu płytek na korytarzach, a dzięki temu, że tego typu prace odkładane są na “po oddaniu kluczy”, owe klucze możemy dostać szybciej.
07:20, 08.01.2020
Od 1 stycznia 2020 roku zmieniły się przepisy dotyczące gromadzenia informacji o odpadach, co nakłada na wiele firm i osób prywatnych obowiązek właściwego wpisu do systemu BDO. Prowadzenie działalności bez odpowiednich dokumentów, a także nieumieszczanie numeru rejestrowego na stosownych dokumentach związanych z prowadzoną działalnością naraża firmę na wysokie kary pieniężne.
16:15, 07.01.2020
Convert PL to młoda i dynamiczna firma, której działalność opiera się na produkcji oraz dystrybucji tektury litej i falistej. Jesteśmy zespołem zorientowanym na wysoką jakość obsługi oraz oferującym produkty w unikatowym systemie dostaw. To co nas wyróżnia to nowoczesna technologia, innowacyjność i ciągły rozwój. Dzięki temu chcemy być najlepsi! Jeśli chcesz być częścią zgranego zespołu specjalistów i pasjonatów w swoich dziedzinach, wspólnie pracować i dzielić się zainteresowaniami to dołącz do nas!
14:46, 02.01.2020
Żyjemy w czasach, kiedy dostęp do lekarstw i produktów medycznych jest znacznie łatwiejszy, niż jeszcze kilka lat temu. Jednak podobnie jak wtedy, dziś wciąż duża część pacjentów uważa, że zaopatrywanie się w leki przez internet nie jest dobrą decyzją. Ryzyko otrzymania wadliwego lub nieoryginalnego produktu nie istnieje, jeśli korzystamy z usług apteki internetowej. Co trzeba wiedzieć o zakupach lekarstw online?
08:33, 28.12.2019
Lekka, ciepła, przywodząca na myśl wakacje u babci – taka jest kołdra z pierza. Podpowiadamy, jak ją bezpiecznie uprać i zdradzamy, kiedy nie warto robić tego w domu. Kołdra z pierza ma bowiem specyficzne wymagania, zwłaszcza względem suszenia.
00:01, 25.12.2019
Niektóre są praktyczne, niektóre osobiste, mogą być zabawne, symboliczne, ale mogą być także... nietrafione. Bożonarodzeniowe podarunki, choć są ważnym elementem ludzkich relacji sprawiają nie lada kłopoty. Jesteś rozczarowany tegorocznymi prezentami? Nic straconego. Jeszcze można to naprawić! Sprawdź, jak to zrobić.
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone