Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
06:59, 07.12.2018
Smog jest nienaturalnym zjawiskiem, które powstaje na skutek działalności człowieka, w sprzyjających temu warunkach pogodowych. Istnieją dwa jego rodzaje - smog londyński i smog typu Los Angeles. Wiele lat wstecz Polska nie musiała borykać się z tak dużym zanieczyszczeniem jak dzisiaj. Obecnie wiadomo również jak duża jest szkodliwość smogu dla naszego zdrowia. Tym bardziej więc należy zainteresować się tematem i regularnie sprawdzać jakość powietrza w swoim domu i na zewnątrz. Jak to zrobić?
06:52, 07.12.2018
Świeże kwiaty to nie tylko doskonała dekoracja domu, ale i świetny sposób na wyrażenie uczuć, jakimi darzymy bliskie nam osoby.
06:22, 07.12.2018
Mann & Hummel Gostyń Oferta pracy
00:00, 07.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
08:28, 01.12.2018
Szybki i niezawodny Internet będzie dostępny dla coraz większej liczby mieszkańców powiatu gostyńskiego. Wszystko to za sprawą firmy INEA z Poznania. Lokalny operator nieustannie inwestuje w naszym regionie – w najbliższym czasie podłączy do swojej sieci blisko 7 400 gospodarstw domowych w Gostyniu i okolicach.
15:35, 28.11.2018
Święta Bożego Narodzenia to fantastyczny czas w roku. Spotkania w gronie rodziny, zimowa atmosfera i przepiękne ozdoby. Nie można zapomnieć również o smakowitym wigilijnym jedzeniu, z daniami takimi jak czerwony barszcz z uszkami, pierogi, kutia, smażony karp i piernik na czele. Choć tradycyjnym świątecznym daniom nie można odmówić smaku, to ich wykonanie jest nie tylko pracochłonne, ale też wymaga biegłości w sztuce kulinarnej. Alternatywą dla zapracowanych może być catering na święta, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
8
08:36, 27.11.2018
Pracownicy Zakładu Wodociągu i Kanalizacji w Gostyniu nieraz przecierają oczy ze zdumienia widząc, co mieszkańcy potrafią wrzucić do toalety. Skąd to wiedzą? Bo nawet kilak razy dziennie usuwają poważne usterki. Apelują o rozsądek, bo kanalizacja sanitarna to nie śmietnik, a tak traktują ją mieszkańcy!
08:22, 27.11.2018
Każdy chce chronić swój dom i rodzinę jak najlepiej, dlatego wybór monitoringu nigdy nie powinien być pozostawiony kwestii przypadku.
08:16, 27.11.2018
WordPress to jeden z najpowszechniejszych rodzajów systemów zarządzania treścią, który już dawno temu zdominował świat. To także przydatne narzędzie stawiania prostych stron www. Co istotne i już na wstępie warte wyszczególnienia- nie trzeba kończyć kursu programowania, aby zdecydować się na jego obsługę. Z WordPressem znakomicie poradzi sobie każdy.
1
08:01, 27.11.2018
Wielu WordPressowi zawdzięcza swój debiut w blogowaniu. Nie jeden to dzięki temu systemowi CMS pełną parą wkroczył w świat wirtualny. Spore grono użytkowników zaczęło stawiać swoje pierwsze kroki w tworzeniu serwisów internetowych, bazując właśnie na tymże skrypcie. Niemniej jednak nie zapominajmy, iż jest też rozległa grupa mocno krytykujących WordPress między innymi za jego prostotę, która rozumiana jest jako swego rodzaju przeżytek. Gdzie zatem leży prawda?
08:59, 25.11.2018
Wyposażenie w wysokiej klasy sprzęty AGD to obowiązkowy etap urządzania obiektów mieszkalnych. Podstawą kluczowych urządzeń okazuje się przede wszystkim piekarnik, bez którego nawet kompletni laicy w dziedzinie wypieków, raczej nie mogą się obejść. Nie jest jednak łatwym zadaniem wybór określonego modelu ot tak, zwłaszcza przeglądając oferty serwisów z elektroniką typu Net-s.pl, w których jest cała masa rozlicznych wariantów maszyn różnych parametrów technicznych i jeszcze bardziej rozmaitych funkcji. Jak się zatem za to zabrać?
13:38, 23.11.2018
Moda na wysportowane ciało i zdrowy styl życia już dawno dotarła do Gostynia. Aby utrzymać dobrą formę potrzebne są jednak nie tylko chęci, ale też właściwa dieta oparta o profesjonalne odżywki, witaminy i suplementy. Od jutra wszystko to możecie dostać w jednym miejscu, a do tego w internetowych cenach!
3
18:00, 21.11.2018
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu apeluje o bezwzględne przestrzeganie zasad korzystania z sieci kanalizacji sanitarnej
11:49, 21.11.2018
Niesamowita zabawa dla każdego, pełna specjalnych efektów, takich jak ruchoma platforma, wiatr, woda, magiczne okulary, klaksony, dymy, wibracje, a do tego świetny system nagłośnienia. Największy mobilny ekran w europie umieszczony na odjazdowej ciężarówce przyjeżdża do Gostynia. Tego nie można przegapić!
15:36, 16.11.2018
Każdy z nas powinien stale podnosić swoje kwalifikacje i kompetencje. Szczególnie istotne jest to w przypadku osób wykonujących zawody medyczne. Jesteś fizjoterapeutą? Dowiedz się czym są szkolenia PFN i dlaczego, warto wpisać je sobie do CV.
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone