Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
15:57, 20.04.2018
Wielu z nas szlifuje różne powierzchnie na własny użytek. Robimy to w domu, garażu, w naszym prywatnym warsztacie w piwnicy. O ile praktyczna strona szlifowania jest nam dobrze znana, o tyle z teorią może być nieco gorzej. Czy znamy rodzaje materiałów ściernych? Czy wiemy, jak się dzielą i z czego się składają?
11:29, 19.04.2018
Środki unijne pozwoliły wielu przedsiębiorcom na otwarcie własnej działalności czy rozwinięcie skrzydeł w biznesie. Już w najbliższą środę specjaliści z EGSD opowiedzą o tym, jak można pozyskać ostatnie dotacje na dofinansowanie Twojej firmy.
06:31, 18.04.2018
Zakupy w sieci stają się coraz bardziej popularne. Najistotniejszą ich zaletą jest to, że nie trzeba w ogóle wychodzić z domu. Tak duże zainteresowanie zakupami online wpłynęło na to, iż z miesiąca na miesiąc rośnie liczba sklepów internetowych. Wielu sprzedawców traktuje tego rodzaju działalność jako swoistą formę kontaktu z potencjalnym klientem i kontrahentami. Co więcej, posiadanie własnego sklepu internetowego daje niepowtarzalną szansę na utrzymanie stałych klientów oraz pozyskanie nowych. Dzięki temu będzie możliwe stworzenie bazy stałych klientów w celu podtrzymania powstałych relacji. E-zakupy przyciągają niskimi cenami produktów, bogatym asortymentem oraz możliwością zaoszczędzenia czasu
06:26, 18.04.2018
Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, iż do działalności gospodarczej zalicza się również działalność zawodową. Oznacza to, że przedsiębiorcami są również osoby wykonujące wolne zawody. W dzisiejszych czasach istnieje wiele rodzajów wolnych zawodów. Co więcej, dotyczą one bardzo wielu różnych branż. Zarobki tych osób są stosunkowo wysokie. Niezbędnym warunkiem zaliczenia danego zawodu do, tzw. wolnego jest konieczność samodzielnego prowadzenia danej działalności gospodarczej. Jakie rodzaje wykonywanej pracy można zaliczyć do wolnych zawodów? Gdzie tego rodzaju osoby mogą najszybciej uzyskać dodatkowe wsparcie finansowe? Oto kilka praktycznych wskazówek.
06:22, 18.04.2018
Polacy coraz chętniej i coraz częściej kupują mieszkania w celach inwestycyjnych. Z danych opublikowanych przez Izbę Zarządzających Funduszami i Aktywami wynika, że w 2016 roku aż 51% Polaków wybrało nieruchomość, by zainwestować swój kapitał
14:45, 17.04.2018
Odzież robocza jest niezbędnym elementem wyposażenia pracownika w większości zakładów pracy. Spełniająca wszystkie wymagania przepisów BHP odzież powinna być zapewniona przez pracodawcę wszystkim podlegającym mu pracownikom, zgodnie z wytycznymi danego stanowiska pracy i związanymi z nim niebezpieczeństwami i zagrożeniami
09:39, 11.04.2018
Nadleśnictwo Piaski serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na wspólne sadzenie lasu. Akcja sadzenia odbędzie się w sobotę 14. kwietnia w kompleksie leśnym przy ulicy Starogostyńskiej w Gostyniu w godzinach 10:00 – 12:00.
13:39, 09.04.2018
Organizując wesele Warszawa trzeba zwrócić uwagę na wiele różnych elementów. Jedną z ważniejszych rzeczy na ślubie i weselu jest oczywiście menu. Posiłki serwowane tego dnia wszyscy goście w końcu zapamiętają na długo i będą je komentować. Warto pamiętać, aby podczas wybierania menu wziąć pod uwagę nie tylko swój gust, ale i oczekiwania ze strony gości. Jakich błędów nie popełnić?
13:35, 09.04.2018
Podczas zakupu tkanin hotelowych, a przede wszystkim bielizny pościelowej do obiektu noclegowego pod uwagę trzeba wziąć kilka podstawowych elementów. Warto bowiem pamiętać, że dobrze wybrana pościel to inwestycja na długie lata. Wysokiej jakości tkaniny hotelowe są doceniane również przez gości, którzy chętniej wracają w miejsca, w których mogą liczyć na czystą i estetyczną pościel
13:31, 09.04.2018
Osuszanie budynków to zespół czynności, które prowadzą do usunięcia nadmiaru wilgoci z przegrody. Eksperci spierają się jednak odnośnie tego, które czynności można uznać za osuszanie. Na samym starcie zawsze powinno się określić przyczyny zawilgocenia. Dopiero na tej podstawie można planować zabiegi osuszające. W przeciwnym wypadku nie dadzą one oczekiwanego rezultatu.
REKLAMA
1
11:31, 06.04.2018
Marka Kotyl produkuje kolekcje stylowego, wyjątkowego obuwia, które idealnie pasuje na wiosenne dni. Posiadają w swojej ofercie również czółenka ślubne i taneczne. Szeroki wybór obuwia powoduje, że ich klientki chętnie powracają, aby odkryć nowe kolekcje.
07:43, 30.03.2018
Choć większości z nas konopie kojarzą się z substancjami psychoaktywnymi, nie jest to jedyne oblicze tych wielofunkcyjnych roślin. Po pierwsze należy pamiętać, że istnieje wiele odmian konopi o różnorodnych właściwościach, po drugie zaś, że mają one olbrzymie znaczenie dla kilku różnych gałęzi przemysłu. Jedną z najpopularniejszych odmian konopi są konopie siewne. Co można z nich wyprodukować?
12:52, 29.03.2018
Jednym z nowoczesnych urządzeń, które ułatwia prace budowlane, jest lekka płyta dynamiczna. Co warto wiedzieć o tym urządzeniu, jakie jego funkcje sprawiają, że czynność taka jak badanie jakości zagęszczenia gruntu na placu budowy staje się o wiele łatwiejsza i możliwa do przeprowadzenia w krótszym czasie. Jakie są najcenniejsze cechy urządzenia, które wykorzystywane jest m.in. w budownictwie drogowym, wodno-kanalizacyjnym, kolejowym?
08:09, 20.03.2018
Szumy uszne mogą być prawdziwym utrapieniem dla naszego komfortu życia. W najlepszym wypadku mogą być nieco denerwujące, a w najgorszej opcji, staną się czynnikiem iście zatruwający naszą codzienność, prowadząc do ogólnego rozdrażnienia czy nawet depresji! Istnieją sprawdzone sposoby na poradzenie sobie z tą dolegliwością, jednak mimo wszechobecnego dostępu do wiedzy na praktycznie każdy temat wciąż możemy się spotkać z pewnymi mitami krążącymi wokół tej dolegliwości. Jakie z nich powtarzają się najczęściej?
14:01, 16.03.2018
Wakacje z serwisem podróży (PST)
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018