Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
08:40, 16.07.2019
Pojawienie się RODO wywołało w Polsce medialną lawinę pytań i odpowiedzi, nowych mitów i opowieści o tym, co dokładnie zmienia europejska ustawa. W praktyce w porównaniu z obowiązującym już w Polsce prawem – stosunkowo niewiele. Widoczną różnicę stanowi w zasadzie tylko kwestia odpowiedzialności firm i podmiotów, które przetwarzają dane osobowe. Dzięki wprowadzeniu RODO konsekwencje finansowe dla nieuczciwych przedsiębiorców są bardzo dotkliwe.
14:32, 15.07.2019
Wielu przedsiębiorców staje przed trudną decyzją, która może zmienić ich biznes na długi czas. Decyzja ta jest w wielu przypadkach bardzo łatwa - jednak nie dla każdego. Chodzi tu oczywiście o pytanie, czy rozwijać się dalej, czy nie. Tak jak wspominaliśmy, dla wielu przedsiębiorców sytuacja jest bardzo prosta - firmę trzeba stale rozwijać - więcej zamówień, to więcej pracy, a to natomiast generuje większe zarobki. Niestety, aby obsłużyć na raz większą ilość zamówień, trzeba rozwinąć linie produkcyjne - niestety nie zawsze są na to środki i oczywiście miejsce na hali produkcyjnej. Co zrobić w takim przypadku? To proste - przeprowadzkę!
13:25, 11.07.2019
Simet - Mondi S.A - Oferta pracy
10:14, 11.07.2019
Serwitech - Oferta pracy. Zobacz koniecznie
15:10, 10.07.2019
Dziękuję wszystkim zastępom Straży Pożarnej PSP i OSP, a także Rolnikom i osobom indywidualnym, za pomoc i zaangażowanie, przy gaszeniu pożaru, który miał miejsce w dniu 8 lipca 2019 roku po godz. 19.00 w miejscowości Brzezie
10:52, 06.07.2019
Jeżeli jesteś młodą, pełną energii osobą - mamy dla Ciebie atrakcyjną pracę!! Poszukujemy chętnych na stanowisko kelner/kelnerka, a także pomoc kuchenną. Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi, wszystkiego Cię nauczymy! Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres kontakt@restauracjakrawatka.pl. Praca tylko dla osób pełnoletnich. Szukamy także uczniów, chcących w przyszłości zostać dobrymi kucharzami
18:35, 04.07.2019
Suszenie prania kiedy pogoda nie dopisuje, może być niemałym problemem. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak suszenie prania w mieszkaniu. To z kolei grozi pojawieniem się pleśni i grzybów, szczególnie tam gdzie jest nieodpowiednia wentylacja. Czy istnieje więc jakieś skuteczne rozwiązanie tej sytuacji?
10:04, 04.07.2019
Osoby chcące jeździć zadbanym samochodem coraz częściej korzystają z usług profesjonalnych firm zajmujących się czyszczeniem pojazdów. Jednak czasami jest to duży wydatek. Okazuje się, że samodzielnie także możemy przywrócić czystość kabinie pojazdu. Jak to zrobić?
09:12, 03.07.2019
Każdy agregat prądotwórczy wyposażony jest w silnik spalinowy, który napędza prądnicę, generującą napięcie 230 V lub/i 400 V. Silnik ten może być zasilany różnymi rodzajami paliw, dlatego należy dobrze zastanowić się nad wyborem konkretnego rozwiązania.
09:05, 03.07.2019
Pierś z kurczaka to jedno z ukochanych dań Polaków. Jest lekkie, smaczne i łatwe do przygotowania – co nie jest bez znaczenia dla początkujących amatorów gotowania. W sezonie wiosenno-letnim warto pokusić się o jedną z ciekawszych jego wersji: pierś z kurczaka ze szparagami. To nie tylko smakowity obiad, ale i bomba witaminowa dostarczająca nam cennych substancji odżywczych. Szparagi to warzywo cenione od starożytności za swoje prozdrowotne właściwości: dziś moda na nie znów powraca. Jak je zatem przygotować, tak by było nie tylko zdrowo, ale i smacznie?
12:14, 02.07.2019
Kaczmarek Malewo Spółka Jawna dziękuje wszystkim zastępom straży pożarnej PSP, OSP, rolnikom oraz indywidualnym osobom za zaangażowanie i ogromną pomoc przy gaszeniu pożaru, który miał miejsce w dniu 30 czerwca 2019 roku. Dzięki Waszemu trudowi i wysiłkowi szkody zostały znacznie ograniczone.
15:03, 27.06.2019
W wielu przypadkach spawanie aluminium nie wymaga przesadnej dokładności. Tak jest chociażby wtedy, gdy spawane są elementy na własne potrzeby, wykorzystywane przykładowo w garażu. Jednak niedokładne spawanie od razu wskazuje przede wszystkim na pracę typowo amatorską, niedokładną i dość mało reprezentacyjną. Tymczasem w dużych firmach, w których każdego dnia spawa się mnóstwo aluminiowych elementów, nie ma miejsca na tzw. fuszerkę. Wszystko musi zostać wykonane z odpowiednią dbałością o szczegóły.
20:36, 26.06.2019
Obecnie coraz więcej ludzi decyduje się na trwałe usunięcie wady wzroku. Powodów jest kilka, głównym z nich jest moda na takie zabiegi i wygoda dla osób, które do tej pory używały soczewek bądź okularów. Laserowe usunięcie wady jest bezpiecznym zabiegiem, które przynosi trwałe rezultaty. Warto przed operacją zapoznać się z różnymi ofertami, aby wybrać jak najlepszą dla nas metodę.
08:59, 25.06.2019
Chociaż z biologicznego punktu widzenia włosy są zaledwie wytworem naskórka, to w czasie rozwoju cywilizacji ewoluowały do rangi wyznacznika atrakcyjności oraz czegoś, co podatne jest na zmieniającą się modę. Z tego powodu utrata włosów kojarzona jest z czymś niepożądanym i najczęściej traktuje się ją jako problem, który należy rozwiązać. Poniżej przedstawiamy współczesne metody leczenia łysienia, stanowiące najlepsze na tę chwilę remedium na utratę włosów.
9
12:03, 22.06.2019
Wszyscy je uwielbiamy! Zwłaszcza latem, gdy słońce świeci wysoko, po lody ustawiają się długie kolejki. Na patyku, kręcone, w czekoladzie lub z posypką. Wszystkie smakują znakomicie, gaszą pragnienie i dają poczucie chłodu. Za kilka dni w Gostyniu uruchomiona zostanie nowa lodziarnia. Będą też gofry, sorbety, shaki i flurry, a nawet kawa. To połączenie może okazać się prawdziwym hitem!
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone