REKLAMA

REKLAMA
1
10:20, 17.11.2017
Podczas dostosowywania siedziby firmy do własnych potrzeb albo nawet w trakcie projektowania jej od podstaw pojawia się moment konieczności pomyślenia o wyglądzie schodów. Oprócz doboru materiałów wykończeniowych i koloru ścian nie mniej ważna jest kwestia dobrego ich oświetlenia. Przy tego rodzaju inwestycjach, podobnie jak to zwykle ma miejsce w biznesie, warto postawić na sprawdzone rozwiązania. Korzystając z doświadczeń poprzedników i w trosce o jak najwyższą końcową jakość, rozwiązaniem takim okazują się zestawy do oświetlenia schodów z zastosowaniem sterownika schodowego. Prostota i funkcjonalność tego urządzenia jest nie do przecenienia. Z jednej strony wybierać można spośród wielu indywidualnych modeli, ale z drugiej łączy je taka sama najwyższa jakość wykonania.
12:28, 16.11.2017
Pomimo że do świąt Bożego Narodzenia pozostało jeszcze trochę czasu, można już powoli myśleć o prezentach dla najbliższych. Jednak jakie prezenty gwiazdkowe warto podarować osobom ze swojego najbliższego otoczenia?
11:21, 16.11.2017
17 listopada 2017 r. (piątek) o godz. 20.00 w sali widowiskowej Gostyńskiego Ośrodka Kultury „HUTNIK” odbędzie się koncert charytatywny "Akustycznie, rozrywkowo, klimatycznie i klasycznie…" dla Julki Mikołajczak. Gorąco zapraszamy do udziału w koncercie! Wstęp wolny. W czasie koncertu wolontariusze Stowarzyszenia „DZIECKO” będą kwestować na rzecz Julki w ramach zbiórki publicznej (nr zbiórki MSWiA 2017/4496/OR) pn. „Głosem serca – dla Julki”.
13:28, 14.11.2017
Znajomość ogólnych zasad przygotowywania pliku do druku, jest bardzo ważna. Warto jednak dokładnie przeanalizować specyfikację konkretnego projektu w drukarni, z którą planujemy współpracę.
13:40, 10.11.2017
W czasach, gdy kolejne osiedla powstają niezwykle blisko siebie, a mieszkańcy sąsiadujących ze sobą bloków mogą niemalże zaglądać sobie w okna, zakrycie ich zasłonami może się okazać najlepszym sposobem zachowania prywatności. Chęć posiadania zasłon wiąże się jednak z koniecznością zamontowania karniszy lub szyn. Co zrobić w sytuacji, gdy nie chcemy, by akurat ten element wykończenia wnętrza naszego wymarzonego domu lub mieszkania wysuwał się na pierwszy plan? Producenci sztukaterii wewnętrznej przygotowali dla nas kilka pomysłowych rozwiązań.
07:49, 10.11.2017
Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu informuje, że wciąż posiada środki finansowe na zorganizowanie stażu lub przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych
17:32, 09.11.2017
Niepełnosprawni Polacy od niedawna mogą leczyć nieodpłatnie zęby w Czechach. Za ich wizyty płaci Narodowy Fundusz Zdrowia. Umożliwia to obowiązująca od 2013 roku dyrektywa transgraniczna, dająca nam możliwość leczenia się w dowolnym kraju UE. Jak zorganizować takie leczenie, jakie są warunki i gdzie się leczyć?
16:04, 08.11.2017
Każda firma powinna dbać o reklamę. Bardzo ważne jest wybranie takich form reklamy, które będą najbardziej efektywne. To szczególnie ważne w małej firmie, o niewielkim budżecie reklamowym
08:19, 03.11.2017
Medycyna estetyczna sięga czasów starożytnych, kiedy to coraz bardziej zaczęto przywiązywać uwagę do swojego wyglądu zewnętrznego, stosując różnego rodzaju (często prymitywne) narzędzia i dążyć do jego poprawy czy polepszenia. Przykładowo wierzenia starożytnych Egipcjan sprawiały, że przeprowadzano zabiegi medycyny estetycznej zarówno za życia, jak i po śmierci człowieka i choć nie miały za wiele wspólnego z obecnie stosowanymi metodami, to już wtedy szło dopatrywać się ich początków.
08:12, 03.11.2017
Rosnące zainteresowanie technologiami ledowymi spowodowało między innymi także ten skutek, że w branży oświetleniowej zaczęła pojawiać się coraz to większa liczba przedsiębiorców oferujących produkty zaliczane ogólnie do kategorii osprzętu oświetleniowego. W równym stopniu zaczęło dotyczyć to stacjonarnych sklepów, ale także internetowych sklepów z oświetleniem LED.
REKLAMA
08:08, 03.11.2017
Jak powszechnie wiadomo, rodzicielstwo wiąże z wielką radością, poczuciem spełnienia oraz często ziszczeniem naszych największych marzeń, ale również niejednokrotnie niesie ze sobą trud związany z prawidłowym rozwojem i wychowaniem naszego dziecka, zwłaszcza jeżeli jesteśmy rodzicem po raz pierwszy w życiu. Niemniej jednak w Internecie co chwilę pojawiają się oferty ułatwiające rodzicom odnalezienie się w nowej dla nich sytuacji oraz wspomagające wspólną integrację i postępowanie z dzieckiem.
08:01, 03.11.2017
W branży reklamowej, podobnie jak w większości sektorów i różnych gałęzi gospodarki, które nie są determinowane naturalnym zapotrzebowaniem na określone surowce i towary, obserwować można cyklicznie zmieniające się trendy.
07:58, 03.11.2017
Rosnąca popularność Internetu oraz innych mediów i środków porozumiewania się na odległość zmieniła podejście wielu ludzi do otaczającego ich świata. Dostrzegając to, że życie codzienne coraz częściej w pewnym stopniu koncentruje się w Internecie, zaczęli oni zabiegać o to, aby także przy jego pomocy móc oddziaływać na zachowania rynkowe kontrahentów i konsumentów. Zwiększone zainteresowanie tego rodzaju usługami musiało w konsekwencji skutkować powstawaniem wyspecjalizowanych podmiotów, które zaczęły zajmować się kompleksowym prowadzeniem kampanii reklamowych przy wykorzystaniu możliwości, jakie daje Internet.
08:24, 02.11.2017
Rak jelita grubego to choroba, która często kończy się śmiercią, jeśli jest zbyt późno wykryta. Można jej uniknąć, stosując się do kilku prostych zasad i wykonując okresowo badania profilaktyczne.
12:21, 31.10.2017
Sukienki casualowe to idealny strój nie tylko na co dzień, lecz także na wiele nieformalnych spotkań z rodziną, znajomymi czy przyjaciółmi. Mogą być jednocześnie niezwykle kobiece i wygodne. Dzięki unikalnym dodatkom pozwalają także na stworzenie wyjątkowej kreacji, która wyróżni nas w tłumie i doda pewności siebie. Sprawdźmy, czym wyróżniają się sukienki casualowe i jak wybrać tę najbardziej wyjątkową?
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone | 2017