Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
16:10, 22.05.2019
Gdy wiele lat temu Stanisław Fenrych nabywał podupadający majątek w Pudliszkach, niektórzy twierdzili, że „prędzej gruszki na wierzbie wyrosną” niż jego starania przyniosą skutek. Jak bardzo się wówczas mylili... Dziś Pudliszki to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce i jeden z największych zakładów produkcyjnych w regionie, który ciągle się rozwija.
16:28, 21.05.2019
Szukam 30 dobrych pracowników - Pudliszki
17:34, 20.05.2019
Dzisiejsza stolica Polski ma za sobą niezwykle burzliwą i pełną zawiłości historię, która podobno zaczęła się nad brzegiem Wisły. Według legendy to tam rybak Wars zakochał się w syrenie Sawie, a gród, w którym zamieszkali, nazwano na ich cześć Warszawą. Co tak naprawdę wiadomo o początkach stolicy?
11:59, 20.05.2019
Internet jest pełen wartościowych przepisów kulinarnych na każdą okazję. Jeśli także lubisz gotować, sprawdź, gdzie czekają na Ciebie najlepsze inspiracje!
11:06, 17.05.2019
Oferta pracy TERMMIK
15:27, 13.05.2019
Oferta pracy Mann + Hummel Gostyń
12:48, 11.05.2019
Nad czym zastanawiamy się najczęściej, rozpoczynając przygotowania do dalekiego wyjazdu? Do grona najchętniej podejmowanych rozważań w procesie planowania podróży zaliczyć można, bez wątpienia, kwestię zapoznania się z podstawowymi informacjami na temat miejsca, do którego się wybieramy. Sprawdzamy jego historię, podziwiamy krajobrazy uwiecznione na pięknych zdjęciach, uczymy się przydatnych słówek i komponujemy listę atrakcji wartch sprawdzenia na miejscu. Te wszystkie sprawy wymagają, oczywiście, dogłębnego przeanalizowania przed wyruszeniem w drogę, to przecież fundamentalne kwestie związane z naszą wymarzoną przygodą. Następnie przystępujemy do komponowania bagażu na wyjazd. Długie godziny poświęcamy temu, którym ciuchom poświęcimy jedno z niewielu dedykowanym garderobie miejsc w walice. Wybieramy też datę wypoczynku. Czy nie zapominamy jednak o czymś bardzo ważnym? Zastanówmy się przez chwilę. Co takiego mogliśmy pominąć? Niektórzy z pewnością już się domyślili i z politowaniem kiwają głową, nie mogąc się nadziwić, jak mogło im to umknąć. A przecież wydawać by się mogło, że Colonnade - ubezpieczenie na wyjazd jest czymś, o czym nie sposób zapomnieć.
14:48, 08.05.2019
Infekcje górnych dróg oddechowych często zaprowadzają nas do lekarzy pierwszego kontaktu. Na schorzenia umiejscawiające się w strukturach należących do górnych dróg oddechowych, narażeni jesteśmy przede wszystkim w okresie jesienno-zimowym, co jednak nie oznacza, że nie mogą nas dopaść w sezonie wiosennym czy letnim. Na zachorowania mają bowiem wpływ nie tylko gwałtowne zmiany temperatury, ale i zanieczyszczone powietrze, przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych lub o niewłaściwym poziomie wilgotności, a także palenie tytoniu
08:17, 07.05.2019
Wystrój sypialni ma służyć przede wszystkim temu, by móc się odprężyć. Osoby zrelaksowane łatwiej zasypiają, a ich sen jest głębszy i bardziej regenerujący. Wygląd okna ma duży wpływ na to, jak oddziałuje wnętrze. Rolety dzień noc są modne, funkcjonalne i w sypialni sprawdzają się znakomicie. Wybór odpowiedniego ich koloru pomoże stworzyć relaksującą aranżację.
13:33, 02.05.2019
Z programów lojalnościowych korzysta coraz więcej biznesów. Promocje i rabaty dla klientów w tej formie to rozwiązanie, które ma wiele zalet i może przyczynić się do lepszego prosperowania zarówno sieci sklepów, jak i pojedynczych, lokalnych biznesów. Przy tak dużych możliwościach wyboru miejsca, w którym skorzysta się z usług lub zakupi produkty, marketing lojalnościowy staje się cennym narzędziem przyczyniającym się do rozwoju firmy.
15:56, 30.04.2019
Pracownik został czasowo (bez zmiany umowy) oddelegowany na inne stanowisko pracy na okres 3 miesięcy. W trakcie oddelegowania musimy przenieść go na jeszcze inne stanowisko. Czy pracodawca może skrócić poprzednie oddelegowanie i skierować na kilka dni na kolejne stanowisko (zakładając, że pracownik ma odpowiednie badania)?
14:25, 30.04.2019
Kontrola finansów firmy to obowiązek jej właściciela lub zarządu w przypadku spółek. O ile dla małych przedsiębiorstw ten problem łatwo rozwiązać, o tyle większe firmy czy korporacje obracające milionami złotych, wystawiające dziennie tysiące faktur i prowadzące masową sprzedaż mogą mieć ogromne problemy. Wyjściem jest stworzenie osobnego pionu księgowego lub wynajęcie zewnętrznego biura, które wszystkim się zajmie.
11:33, 29.04.2019
W branży IT zmiany są szybkie i dynamiczne z wielu względów. Jedną z najważniejszych z nich jest pojawienie się nearshoringu, który ma niebagatelny wpływ na outosourcing usług IT. Dlaczego nearshoring jest tak ważny i skąd wynika jego popularność?
09:49, 29.04.2019
Oferta pracy Kraft Heinz
15:55, 26.04.2019
Wybranie prezentów, które będą miały wartość sentymentalną, ale również zrodzą w bliskiej osobie pasję, nie należy do łatwych. Warto zastanowić się nad tym, czym dziadek i babcia się interesują, a następnie znaleźć sposób na to, by podarunek był z tym powiązany. Na sytuację, w której tych pasji jest brak, również znajdzie się rozwiązanie
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone