Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
14:55, 20.09.2019
Convert PL to młoda i dynamiczna firma, której działalność opiera się na produkcji oraz dystrybucji tektury litej i falistej. Jesteśmy zespołem zorientowanym na wysoką jakość obsługi oraz oferującym produkty w unikatowym systemie dostaw. To co nas wyróżnia to nowoczesna technologia, innowacyjność i ciągły rozwój. Dzięki temu chcemy być najlepsi! Jeśli chcesz być częścią zgranego zespołu specjalistów i pasjonatów w swoich dziedzinach, wspólnie pracować i dzielić się zainteresowaniami to dołącz do nas!
14:01, 19.09.2019
Obniżki cenowe zdecydowanie bardziej przyciągają kupującego niż dobra obsługa klienta. Co zazwyczaj najchętniej nabywamy w czasie promocji i wyprzedaży? Jaki odsetek Polaków przyznaje się do nieplanowanych wydatków? I dlaczego karty kredytowe ułatwiają nam nasze zakupy? Poznaj odpowiedzi.
07:04, 12.09.2019
Czyszczenie zębów przy pomocy szczoteczki elektrycznej zapewnia znacznie lepsze efekty pielęgnacyjne niż wykonywanie tej czynności z użyciem szczoteczki manualnej – chyba nikogo nie trzeba już przekonywać co do słuszności tej tezy. Mimo to, wciąż większość osób korzysta w trakcie codziennej higieny jamy ustnej ze standardowych rozwiązań, co wynika głównie z niewiedzy; spore grono naszych rodaków nadal nie ma świadomości, na czym konkretnie polega działanie szczoteczek elektrycznych, oraz jakie są ich rodzaje.
09:24, 07.09.2019
Zastawa obiadowa to niezastąpiony element wyposażenia każdego domu. Elegancki komplet ceramiki umożliwia podawanie codziennych obiadów i uroczystych kolacji, który sprawdzi się także podczas świątecznych spotkań w gronie najbliższych. Choć w ciągu kilku ostatnich lat serwisy obiadowe odeszły w zapomnienie, dziś wracają do łask. Ponownie są to jedne z najchętniej wybieranych prezentów ślubnych. Na co więc warto zwrócić uwagę przed zakupem?
13:19, 28.08.2019
Przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą może zaliczać do kosztów uzyskania przychodu wydatki związane z eksploatacją samochodu osobowego, będącego jego prywatną własnością. Wysokość odliczeń zależy jednak od tego, czy auto jest środkiem trwałym firmy, czy samochodem prywatnym, wykorzystywanym co celów prowadzenia działalności. Wątpliwości budzi sytuacja, w której prywatne auto używane do celów prowadzonej działalności stanowi współwłasność małżeńską. Jak w takim przypadku prawidłowo rozliczyć koszty jego eksploatacji?
09:25, 28.08.2019
Premiera iPhone`a 8 już dawno za nami, ale to nie oznacza, że ten model odszedł już w zapomnienie. Wręcz przeciwnie, cały czas ten produkt od Apple cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Co tu dużo kryć, to nadal wielki hit sprzedażowy. Czy iPhone 8 wciąż jest wart zakupu? Zobacz!
09:21, 28.08.2019
W amerykańskich filmach czy serialach często oglądamy obrazki z imprez przy plaży z pięknym oświetleniem, hawajskimi zdobieniami i dobrze wyposażonymi barami. Każdy z nas chciałby się znaleźć na takiej imprezie. W polskich warunkach nie jest to do końca możliwe przez zalesienie i pasm wydm, który oddziela budynki od plaży. Jest jednak kilka takich miejsc, które pozwolą nam się poczuć jak na hawajskiej zabawie.
09:17, 26.08.2019
Market Intermarche w Gostyniu poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Kasjer-sprzedawca
10:11, 21.08.2019
Imprezy firmowe (https://www.argentum-event.pl/oferta/imprezy-firmowe/) są dziś nieodłączną częścią życia każdego przedsiębiorstwa, bez względu na to, czy jest to działalność kilkuosobowa, czy też duży zakład zatrudniający kilkaset osób. Powód jest prosty – każdy potrzebuje chwili oddechu i spotkania w luźniejszej atmosferze. Dotyczy to wszystkich, zarówno pracowników, jak i szefostwo każdej firmy. Jedną z popularniejszych form imprez firmowych są wieczorne eventy tematyczne. Oto absolutne TOP 3 pomysłów na taką okazję!
11:54, 16.08.2019
Niektóre osoby na etapie odpowiedzi na ciekawą ofertę pracy popełniają szereg podstawowych błędów, przez które ograniczają swoją kandydaturę na wybrane stanowisko. Aby skutecznie zainteresować rekrutera, a tym samym otrzymać szczegółowe informacje zwrotne o zatrudnieniu, powinniśmy trzymać się kilku zasad.
15:49, 13.08.2019
Badanie holterowskie to bezpieczny i nieinwazyjny monitoring pracy serca. Standardowe badanie trwa 24h jednak w przypadku badania długoterminowego badania może trwać nawet 30 dni.
11:36, 10.08.2019
Trening intelektualny to doskonały sposób na zwiększenie efektywności pracy mózgu, a tym samym zintensyfikowanie przyswajania nowej wiedzy. Dzięki temu jesteśmy w stanie o wiele łatwiej i skuteczniej podnosić kompetencje i zyskiwać nowe umiejętności. Trening intelektualny przyda nam się nie tylko w pracy, ale i w życiu codziennym. Jak jednak ćwiczyć nasz mózg i rozwijać należycie swój potencjał intelektualny?
09:48, 09.08.2019
Potrzebujesz nowego portfela, ale nie wiesz jak zabrać się za selekcję produktów, skoro na rynku występuje tak wiele rozmaitych typów tradycyjnych kobiecych portmonetek? Przeczytaj nasz artykuł poświęcony klasyfikacji damskich portfeli. Poniżej przedstawiamy kilka najpopularniejszych modeli zróżnicowanych pod kątem sposobu zapinania.
08:27, 02.08.2019
We współczesnym świecie jesteśmy oblegani poprzez przeróżnego typu bakterie szkodliwe czy związki, jakie uprzykrzają nam życie. Smog, suche powietrze czy pozostałe elementy środowiskowe oddziałują na kondycje naszej skóry oraz paznokci, choć nie jedynie. Internet rozwija się jeszcze bardziej, teraz jesteśmy w stanie robić zakupy, nie wychodząc z domu. Dotyczy się to też lekarstw.
09:30, 01.08.2019
Oferta pracy - MONDI SIMET
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone