Zamknij
REKLAMA

Czy jeszcze w tym roku pojedziemy nową drogą? Kolejny etap prac przy budowie łącznika w Gostyniu.

13:46, 29.09.2022
REKLAMA

Budowa łącznika Leszczyńskiej i Górnej nie utkwi w martwym punkcie. Co więcej sporo się tam dzieje, bo układany jest asfalt. Gostyński samorząd dogadał się z firmą wykonującą roboty drogowe co do dodatkowych kosztów i nowego terminu zakończenia prac.
Firma Infrakom od kilku dni zajmuje się układaniem asfaltu od strony ul. Leszczyńskiej. Dywanik pojawia się także na ścieżkach rowerowych. Natomiast na ostatniej sesji radni Rady Miejskiej w Gostyniu zdecydowali, że nowa droga będzie nosić nazwę al. Niepodległości.
Przypomnijmy, w ramach zadania powstaje droga klasy lokalnej o nawierzchni bitumiczne o długości blisko 1,7 km, szerokości jezdni 7 metrów, a także chodniki o szerokości 2 metrów, ciąg pieszo rowerowy o szerokości 3 metrów oraz zatoki autobusowe utwardzone kostką brukową.

Więcej na:
https://gostyn24.pl/pl/19_wiadomosci-z-regionu/588_gostyn/57555_bedzie-dluzej-trwalo-i-wiecej-kosztowalo-wyglada-na-to-ze-gmina-sie-dogadala.html

facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@gostyn24.pl

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz