Informatyk

Nr oferty: StPr/20/0360Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 1 Maja 18, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Zapewnienie ciągłości funkcjonowania struktury informatycznej Banku. Wsparcie techniczne dla pracowników - zdalne i bezpośrednie. Instalacja urządzeń, sprzętu komputerowego i oprogramowania. Analizowanie problemów związanych ze sprzętem komputerowym i oprogramowania. Analizowanie problemów związanych ze sprzętem komputerowym i oprogramowaniem. Zarządzanie stroną internetową. Kontrola wykorzystywanego oprogramowania. Instalacja nowych rozwiązań teleinformatycznych. Nadzór nad wykorzystywanymi licencjami.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.08.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, brak
    Język:
    • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat B
      • umiejętność pracy w zespole
      • administracja sieci komputerowych
      • administracja serwerami w internecie
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Dokładność i systematyczność, umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: POWIATOWY BANK SPÓŁDZIELCZY W GOSTYNIU
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: 1 Maja 18, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        E-mail: centrala@pbsgostyn.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, poczta
        StPr/20/0400
        data rozpoczęcia pracy od 08.07.2020
        wynagrodzenie od 8 000 - 10 000 PLN

        Obsługa urządzeń magazynowych. Prace remontowe.
        StPr/20/0397
        data rozpoczęcia pracy od 13.07.2020
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Obsługa klientów saloniku prasowego
        StPr/20/0388
        data rozpoczęcia pracy od 01.08.2020
        wynagrodzenie od od 1 300 PLN

        Bieżące wykonywanie napraw oraz przeglądów maszyn i urządzeń. Wykonywanie przeglądów prewencyjnych (w oparciu o ustalony harmonogram). Wprowadzanie usprawnień i modyfikacji w obszarze maszynowym i narzędziowym. Stała współpraca z działami produkcyjnymi.
        StPr/20/0390
        data rozpoczęcia pracy od 01.09.2020

        Organizacja pracy i nadzór nad pracą podległych zespołów na wybranych odcinkach linii produkcyjnych. Kontrola przebiegu procesu produkcyjnego. Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych. Nadzór nad jakością, higieną i bezpieczeństwem pracy. Realizacja zadań produkcyjnych pod względem ilości, jakości oraz wydajności maszyn.
        StPr/20/0391

        Organizowanie, planowanie oraz nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych. Dostosowanie poziomu zatrudnienia do aktualnych potrzeb. Bieżąca kontrola wydajności i efektywności podległych zespołów. Sprawne zarządzanie procesem produkcji na podległym obszarze. Wdrażanie działań usprawniających procesy produkcyjne. Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej. Sporządzanie raportów dla przełożonych. Ścisła współpraca z innymi działami firmy.
        StPr/20/0392
        data rozpoczęcia pracy od 30.09.2020

        StPr/20/0384
        data rozpoczęcia pracy od 02.07.2020
        wynagrodzenie od od 3 650 PLN

        Prace przy murarzu , tynkowanie ,docieplenia ,prace malarskie
        StPr/20/0369
        data rozpoczęcia pracy od 01.07.2020
        wynagrodzenie od od 2 900 PLN

        Sprzątanie budynku administracyjno- produkcyjnego 2 razy w tygodniu po godzinie 15 tej.
        StPr/20/0371
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        Nadzór nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP oraz informowanie o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych. Przeprowadzanie kontroli warunków pracy. Uczestnictwo w analizie i ocenie ryzyka na stanowiskach pracy. Przeprowadzanie oraz dokumentowanie audytów BHP. Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP dla pracowników firmy i firm zewnętrznych. Sporządzanie raportów dotyczących wypadków, chorób zawodowych, pomiarów środowiska prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych. Przygotowywanie ocen ryzyka zawodowego, przeprowadzanie instruktaży stanowiskowych. Kontrola, ocena i doradztwo w zakresie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów, zasad BHP i PPOŻ.
        StPr/20/0367
        data rozpoczęcia pracy od 03.08.2020