Kwalifikowany pracownik ochrony

Nr oferty: StPr/19/0603Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: kontrola wjazdów i wyjazdów pojazdów mechanicznych, ważenie pojazdów, rejestr zdarzeń, obchody i obserwacja terenu
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 27.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 15,5 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY
    • OBSŁUGA KOMPUTERA
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SIMPLE WORK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: OBORNICKA 229, 60-650 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Marzena Iwanowska
      Numer telefonu: 603240447
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      StPr/19/0516
      data rozpoczęcia pracy od 17.07.2019
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Transport krajowy
      StPr/19/0510
      data rozpoczęcia pracy od 16.07.2019
      wynagrodzenie od od 7 500 PLN

      StPr/19/0507
      data rozpoczęcia pracy od 15.07.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      - obsługa kasy, klientów - praca na sali sprzedaży - praca na stoisku mięsnym - wykładanie towaru
      30/7/2019
      data rozpoczęcia pracy od 08.07.2019
      wynagrodzenie od od 2 350 PLN

      StPr/19/0485
      data rozpoczęcia pracy od 28.06.2019

      StPr/19/0486
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      StPr/19/0487
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2019
      wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

      StPr/19/0488

      StPr/19/0489

      kontrola wjazdów i wyjazdów pojazdów mechanicznych, ważenie pojazdów, rejestr zdarzeń, obchody i obserwacja terenu
      StPr/19/0603
      data rozpoczęcia pracy od 27.06.2019
      wynagrodzenie od od 15,5 PLN