Pracownik gospodarczy

Nr oferty: StPr/19/0433Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gawrony 2/22, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Prace porządkowe
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 03.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 1 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa "Gawrony"
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Gawrony 2/22, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Gabriela Mikołajczyk
    Numer telefonu: 65 572 28 35
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV , skierowanie do pracy
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Transport towarów i sprzętu na miejsce wykonywanie usługi. Transport pracowników.
    StPr/19/0465
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
    wynagrodzenie od od 1 125 PLN

    Mycie hal - kurników
    StPr/19/0466

    Zakładanie terenów zielonych
    StPr/19/0467
    data rozpoczęcia pracy od 21.06.2019
    wynagrodzenie od 14,7 - 18 PLN

    StPr/19/0463
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    (codzienne powroty do domu)
    StPr/19/0461
    data rozpoczęcia pracy od 18.06.2019
    wynagrodzenie od 4 000 - 5 500 PLN

    Zajęcia edukacyjne i rewalidacyjne z dziećmi z niepełnosprawnością
    StPr/19/0454
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2019
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    wykładanie towaru
    27/6/2019
    data rozpoczęcia pracy od 17.06.2019
    wynagrodzenie od od 15 PLN

    StPr/19/0443
    data rozpoczęcia pracy od 05.06.2019
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    StPr/19/0445
    wynagrodzenie od od 3 250 PLN

    obsługa kasy,klientów praca na hali sprzedaży praca na stoisku mięsnym wykładanie towaru
    24/6/2019
    data rozpoczęcia pracy od 24.06.2019
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN