Asystent ds. Kontroli Jakości

Nr oferty: StPr/22/0409Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wrocławska 160, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Sporządzenie zapisów z przeprowadzonej kontroli według procedur wewnętrznych; Raportowanie i udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych; Udział w postępowaniach reklamacyjnych z dostawcami; Udział w opracowaniu dokumentów jakościowych dla klientów; Współpraca z innymi działami firmy przy realizacji powierzonych zadań; Pobieranie prób surowca do badań Sporządzanie codziennych raportów; Ścisła współpraca z innymi działami firmy;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • Biegła znajomość pakietu Office (Word, Excel)
    • analityczne myślenie
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Umiejętność współpracy w zespole [Umiejętność 1] : Zaangażowanie i sumienność [Inne] : Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane; Komunikatywna znajomość języka angielskiego; Znajomość innego języka obcego będzie traktowane jako dodatkowy atut; Wykształcenie wyższe kierunkowe/ technologia żywności/ żywienie człowieka/ zarządzanie jakością lub innych pokrewnych - dodatkowy atut;
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ELITE FOOD SP. Z O.O.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Wrocławska 160, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Anna Nowak
      Numer telefonu: 696 182 654
      E-mail: kadry@elitefood.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Monitorowanie rynku pod względem popytu i podaży. Organizowanie akcji promocyjnych i reklamowych działalności firmy. Organizowanie sieci sprzedaży. Utrzymywanie kontaktów handlowych z odbiorcami.
      StPr/22/0474
      data rozpoczęcia pracy od 27.06.2022
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      Naprawa, wymiana, konserwacja instalacji wodno-kanalizacyjnej, gazowej, c.o. w budynkach wielorodzinnych. Okresowe przeglądy instalacji gazowej.
      StPr/22/0458
      data rozpoczęcia pracy od 15.06.2022
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      WYKONANIE, MONTAŻ I NAPRAWA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ W NADWOZIACH I ZABUDOWACH SAMOCHODOWYCH NA POSZCZEGÓLNYCH ETAPACH PRODUKCJI, WYKONYWANIE NOWYCH INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH W SAMOCHODACH DOSTAWCZYCH I CIĘŻAROWYCH, PODŁĄCZANIE WYPOSAŻENIA DODATKOWEGO, MONTAŻ OGRZEWANIA POSTOJOWEGO
      StPr/22/0448
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2022
      wynagrodzenie od od 3 900 PLN

      Prace przy remontach dróg i chodników. Prace porządkowe w obrębie pasa drogowego.
      StPr/22/0440
      data rozpoczęcia pracy od 06.06.2022
      wynagrodzenie od od 4 500 do 5 500 PLN

      Realizacja prac transportowych i załadunkowych.
      StPr/22/0439
      wynagrodzenie od od 5 000 do 6 000 PLN

      StPr/22/0429
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2022
      wynagrodzenie od od 3 800 do 5 500 PLN

      StPr/22/0414
      data rozpoczęcia pracy od 27.05.2022
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Sporządzenie zapisów z przeprowadzonej kontroli według procedur wewnętrznych; Raportowanie i udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych; Udział w postępowaniach reklamacyjnych z dostawcami; Udział w opracowaniu dokumentów jakościowych dla klientów; Współpraca z innymi działami firmy przy realizacji powierzonych zadań; Pobieranie prób surowca do badań Sporządzanie codziennych raportów; Ścisła współpraca z innymi działami firmy;
      StPr/22/0409
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Przyjmowanie oraz wydawania towaru – sprawdzanie, czy rodzaj, ilość i jakość są zgodne z dowodem nadania, Przestrzeganie terminów przechowywania, Utrzymywanie w czystości podległego magazynu, Informowanie o zasobach magazynowych i okresowa inwentaryzacja, Prowadzenie dokumentacji magazynowej, Nadzór nad dokumentacją związaną z procesami załadunkowymi, Raportowanie i ścisła współpraca z bezpośrednim przełożonym,
      StPr/22/0410

      dostarczenie paczek do klienta na terenie Gostynia, odbiór przesyłek - Leszno
      StPr/22/0470
      data rozpoczęcia pracy od 13.05.2022