Zamknij
REKLAMA

Musieliśmy to zrobić!

10:59, 14.02.2019 | J.J
REKLAMA

Wszystko co dobre szybko się kończy, ale nie z Gostyn24, bo przed zwycięzcami tegorocznej Randki Marzeń niezapomniane Walentynki w niezwykłej oprawie. Mamy nadzieję, że jutrzejszy dzień będą wspominać do końca życia i o jeden dzień dłużej. Poznajcie zwycięzców !

Kasia Stachowiak i Waldemar Kowalik, ta para, która udowodniła że wiara w sukces i determinacja w dążeniu do celu może sprawić, że wszystko jest w życiu możliwe. Przez niemal cały tegoroczny ranking, stali w cieniu prowadzącej pary. W ostatnim tygodniu zawładnęli jednak sercami czytelników Gostyn24, a ich notowania poszybowały w górę. Randkę Marzeń wygrali zdobywają 36,8% wszystkich głosów, dlatego już dziś mogą świętować swój ogromny sukces. My z kolei postaramy się, by jutrzejsza Randkę Marzeń zapamiętali do końca życia i o jeden dzień dłużej. Wszystko jest już gotowe na przyjęcie gości – limuzyna, kwiaty, biżuteria, kino, sesja zdjęciowa uroczysty lunch, kolacja, apartament, szampan, truskawki i specjalny tort. Mamy nadzieję, że spędzą z nami najpiękniejszy wieczór w swoim życiu, który będziecie mogli zobaczyć w specjalnej relacji tylko na Gostyn24.pl

Patrząc na to jak przebiegała tegoroczna rywalizacja nie mogliśmy pominąć Angeliki Skowronek i Dawida Szymańskiego pary, której także bardzo zależało na Randce Marzeń. Zwłaszcza, że jako drudzy w rankingu przekonali do siebie aż 29,8% naszych czytelników. Dlatego postanowiliśmy, że nagrodzimy w sposób wyjątkowy. Chociaż że nie było tego w planach mamy dla nich również specjalne prezenty – bukiet kwiatów, butelkę szampana, bilety do kina na Planetę Singli 3 i romantyczną kolację ufundowana przez właścicieli restauracji Czarny Piec z Gostynia. Wiemy, że nie zastąpi to Randki Marzeń, ale przy odrobinie wyobraźni, można zorganizować sobie równie niezapomniany wieczór.

Pozostałym uczestnikom Randki Marzeń serdecznie dziękujemy za udział i życzymy Wam szczęścia w miłości, zwłaszcza dzisiaj, podczas Dnia Zakochanych. Cieszymy się, że byliście z nami i bawiliście się dobrze, bo przecież o dobrą zabawę tutaj chodziło. Dziękujemy tez wszystkim, którzy oddali swoje głosy na pary uczestniczące w rankingu, a także naszym sponsorom, bez których nie byłoby Randki Marzeń.

Na koniec kilka statystyk. Głosowanie trwało 15 dni i wzięły w nim udział 434 osoby, oddając 5090 głosów, co daje prawie 12 sms-ów na jedna osobę . W Randce Marzeń udział wzięło 35 par. Dwie pierwsze już znacie. Trzecie miejsce zajęła Daria i Dariusz Kaźmierczak uzyskując 6,9% głosów, czwarci w rankingu uplasowali się Martyna Jędrkowiak i Rafał Gajewski, a na piątym miejscu znaleźli się Ilona Stamierowska i Paweł Stefaniak. Pełna lista par, dostępna jest - TUTAJ -
 

Podsumowując tegoroczną Randkę Marzeń trzeba powiedzieć, że przejdzie ona do historii, gdyż po raz pierwszy zamiast gromadzić lajki na Facebooku, jego uczestnicy musieli zrobić dużo więcej, by przekonać czytelników do wysłania na siebie sms-ów premium. Następna taka zabawa za rok. Mamy nadzieję, że będzie równie udana co siedem poprzednich, dlatego nie mówimy żegnajcie a do zobaczenia!

Zwycięzcy VII Edycji Randki Marzeń - Kasia Stachowiak i Waldemar Kowalik

(J.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone