Zamknij
REKLAMA

Co liczby mówią o nowym 2018 roku?

10:19, 01.01.2018 | Anett Toya
Skomentuj
REKLAMA

Wraz z Nowym Rokiem witamy nową energię roku 2018. Jest to wibracja liczby 2. Mówi ona między innymi o dobrej współpracy, wzajemnym porozumieniu i o potrzebie bycia z kimś. Jest to bardzo dobry czas na zawieranie kontraktów, podejmowanie nowych, zawodowych wyzwań. W 2018 rok niektóre sprawy mogą się nam przedłużać lub odroczyć w czasie. Poniżej przedstawiam horoskop z talii Tarota Egipskiego i życzę Wam, by wszystko co najlepsze się spełniło- wróżka Anett Toya.

Baran - Trójka Pucharów.
Zdrowie - Bardzo ważne będą dla Ciebie aspekty zdrowia intymnego i sprawy hormonalne, zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.
Finanse i praca – Czas, w którym szczęście będzie Ci sprzyjać. Ważną rolę będą odgrywać spotkania integracyjne, podczas których możesz wiele spraw załatwić na swoją korzyść.
Miłość - W miłości zabawa i jeszcze raz zabawa! Możesz sobie wybierać partnerów. W stałych związkach może pojawić się dziecko.

Byk - Rycerz Buław.
Zdrowie
- Należy uważać, drogi Byku, szczególnie na układ ruchu, zwłaszcza nogi. Mogą mieć miejsce drobne rany, potknięcia, zwichnięcia.
Finanse i praca - To czas działania i intensywności. Masz możliwość wykazania się przedsiębiorczością i bystrością w działaniu. Lepsze pieniądze będą związane z podjęciem nowej pracy związanej z podróżą
Miłość - Dużo namiętności! To właśnie to, co będzie przeważało w Twoich związkach. Raczej rozglądaj się za partnerami w swoim wieku.

Bliźnięta- Dwójka kielichów.
Zdrowie - Układ hormonalny może ci się dać we znaki. Postarajcie się pić więcej płynów.
Finanse i praca - Bardzo dobry czas na podjęcie współpracy. Będziesz chodzić do pracy bez stresu i z radością. Przychylność przyjaciół zwiększy Twoją wydajność.
Miłość – Przed Tobą czas miłości. Równowaga i harmonia mogą zaowocować stałym związkiem.
 

Rak - Śmierć.
Zdrowie - Skup się na regeneracji organizmu i jak najwięcej wypoczywaj.
Finanse i praca - Uważaj na niepotrzebne wydatki. Robienie kariery na niekorzyść innych nie jest dobrym wyjściem.
Miłość - Mogą się dziać różne niejasne sytuacje w Twoim związku. Powrót partnera z przeszłości, ale uważaj, bo to toksyczna relacja.

 

Lew - Cesarzowa.
Zdrowie - To czas na zajęcie się sobą. Bardzo dobry moment na upiększanie np. masaże, kosmetyczkę, fryzjera.
Finanse i praca - Czas realizowania siebie. Wyższe stanowisko jest w zasięgu ręki. Na spełnienie można liczyć szczególnie w pracy z kobietami i na rzecz kobiet.
Miłość - Pełne zadowolenie w miłości! Odnalezienie tej jedynej lub tego jedynego. Może się zdarzyć, że Twoja partnerka będzie starsza. Bez obaw, to oczywiście w niczym nie przeszkodzi.


Panna - Szóstka mieczy.
Zdrowie - Nogi, nogi, nogi… Należy uważać na opuchnięcia, żylaki i złamania.
Finanse i praca – Przed Tobą nowa praca z nowymi możliwościami. Karta wskazuje też na wszystko, co jest związane z podróżą i przemieszczaniem. W pracy możliwa podwyżka.
Miłość - Nowy partner, nowa partnerka, których poznasz w czasie podróży. Możesz spotkać miłość swojego życia także podczas szkolenia.


Waga - Głupiec
Zdrowie – Pojawią się bardzo ważne sprawy związane z chorobami, które mogą powrócić nawet z dzieciństwa. Zatem nie bądź zdziwiona, jeśli po latach powróci do Ciebie jakaś dolegliwość.
Finanse i praca - Dla ludzi spod znaku wagi będzie to nowy początek. Czas rozpoczynania wielu spraw od nowa. Nowa praca, nowe zlecenie, zmiana stanowiska. Jeśli nie spróbujesz, nie będziesz wiedzieć, co przyniesie Ci los!
Miłość - Powiew nowej miłości! Może to być partner bądź partnerka zdecydowanie od Was młodszy/-a. Jednak należy się przyjrzeć bardzo uważnie drugiej stronie.


Skorpion - Paź Kielichów.
Zdrowie - Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na stopy, warto poddać się masażowi stóp.
Finanse i praca – Ten rok nie będzie dla Ciebie łaskawy, a na pewno nieadekwatne do Twojej pracy. Twoja wrażliwość może się z tym zupełnie nie zgadzać.
Miłość - Dużo przelotnych romansów, zauroczeń i bycie pod wrażeniem płci przeciwnej. Niektórzy z Was mogą liczyć na pierścionek zaręczynowy.


Strzelec- As Denarów.
Zdrowie - Układ kostny będzie osłabione. Warto się całemu przebadać. Nie dźwigaj. Dobrze będzie, jeśli umówisz się na masaż kręgosłupa.
Finanse i praca - Nowa praca, nowe możliwości i zadowolenie finansowe. Korzystaj z każdej nowej propozycji pracy. Twoje nowe miejsce jest tam, gdzie większe skupisko ludzi.
Miłość - Wraz z nową pracą możesz liczyć na nową miłość. W stałym związku z pewnością spodziewaj się szczęśliwego okresu.


Koziorożec - Pustelnik.
Zdrowie - Stany melancholijne i depresyjne dadzą się we znaki. Zatem najlepiej byłoby, abyś unikał samotności i częściej przebywał/ła w gronie przyjaciół.
Finanse i praca - Dostatek jest Ci pisany, ale pod warunkiem wyciągnięcia nauki z wcześniejszych doświadczeń. Nie możesz powielać dotychczasowych błędów związanych z pieniędzmi
Miłość - Niestety w 2018 będzie u Ciebie dominować uczucie osamotnienia. W stałych związkach ochłodzenie relacji.


Wodnik - Ósemka Buław.
Zdrowie - Uważaj na serce i układ krążenia. Staraj się wyciszyć, być może skorzystać z muzykoterapii.
Finanse i praca - Nie jest to czas stabilizacji, zatem pieniądze, które już posiadasz, trzymaj skrupulatnie w przysłowiowej skarpecie. Bardzo dobry czas na wyjazd zagraniczny, który być może podreperuje Twoje finanse.
Miłość - Przelotne związki, mało stabilizacji. Raczej flirt bez żadnych zobowiązań. Również w miłości sprzyja Ci zagranica.


Ryby - Słońce.
Zdrowie - Sprawy dermatologiczne i niedobór witamin, a zwłaszcza witaminy D. Uzupełniaj ją dużą ilością słońca i odpowiednimi produktami
Finanse i praca - Czystość i jasność sytuacji w pracy. Ocieplenie stosunków międzyludzkich i pochwała od szefa.
Miłość - Dla wielu to nowy romans, a dla tych, którzy są w stałych związkach, to pewny partner. Bardzo szybko może pojawić się dziecko.  

(Anett Toya)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Jagoda z rodzinąJagoda z rodziną

0 3

Wraz z Nowym Rokiem witamy nową energię roku 2018. Jest to wibracja liczby 2. Mówi ona między innymi o dobrej współpracy, wzajemnym porozumieniu i o potrzebie bycia z kimś.Możesz sobie pogratulować 10:24, 01.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%