Zamknij
REKLAMA

Rozwścieczone osy zaatakowały gdy kosił trawę. O mało nie przypłacił tego życiem

10:19, 27.10.2020 | M.S
REKLAMA

Pracownik Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej podczas koszeniem trawy, został zaatakowany przez osy i o mało nie przypłacił tego życiem. Po utracie przytomności, mężczyzna był reanimowany przez zespół ratownictwa medycznego aż do momentu przywrócenia funkcji życiowych. Potem zabrano go do szpitala, a na miejscu pojawili się policjanci.

Jak udało nam się ustalić, do zdarzenia doszło po godz. 8 na terenie przy Górze Zamkowej w Gostyniu. Trzech pracowników Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej wykonywało prace związane z koszeniem trawy. W pewnym momencie, jeden z nich - około 30-letni mężczyzna najechał kosiarką na gniazdo os. Owady stały się bardzo agresywne. Zaatakowały i pokąsały pracownika "komunalki", który po chwili miał stracić przytomność.

Współpracownicy wezwali pomoc. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia. Ponad godzinę zespół ratownictwa medycznego reanimował poszkodowanego aż do momentu przywrócenia funkcji życiowych. W stanie ciężkim mężczyznę przewieziono do gostyńskiego szpitala.

Dotarł również zastęp straży pożarnej. Strażacy w specjalnym ubraniu ochronnym zneutralizowali i zakopali gniazdo os znajdujące się w trawniku. Na miejscu pojawili się policjanci.

[ALERT]1603809288366[/ALERT] 

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA