Zamknij
REKLAMA

Wymusiła pierwszeństwo. Poszkodowany motorowerzysta trafił do szpitala z podejrzeniem...

09:34, 13.01.2020 | J.J
REKLAMA
Skomentuj

Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając do zderzenia z motorowerzystą. Wszystko wydarzyło się na jednym ze skrzyżowań w Poniecu. Z podejrzeniem pęknięcia żeber, do szpitala trafił 47-letni mężczyzna.

Do zderzenia samochodu osobowego z motorowerem doszło wczoraj, ok godz. 15.30, na ul. Bojanowskiej w Poniecu. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Opel Mocca, 45-letnia mieszkanka powiatu gostyńskiego, włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej, na skrzyżowaniu ulicy Krobskiej z ulicą Bojanowską, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, prawidłowo jadącemu ul. Bojanowską w kierunku Gostynia 47-letniemu motorowerzyście, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów – informuje Sebastian Myszkiewicz, oficer prasowy KPP w Gostyniu

W wyniku zderzenie, motorowerzysta doznał obrażeń, w postaci potłuczenia klatki piersiowej, z podejrzeniem złamania żeber. Jak zakończy się sprawa, będzie zależało od stanu zdrowia poszkodowanego i oceny lekarzy. Jeżeli zdarzenie zostanie uznane za wypadek sprawczyni stanie przed sądem.

(J.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Do redakcji.Do redakcji.

9 2

Czytajcie co piszecie. 09:51, 13.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jaja

1 10

Z ul Bojanowskiej jedzie sie w kierunku centrum miasta a nie Gostynia 10:24, 13.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone