Zamknij
REKLAMA

Przyjechał, żeby się zabawić. Przy okazji odwiedził dwie Biedronki...

09:40, 20.11.2019 | MiS
Skomentuj
REKLAMA

Trudno powiedzieć, dlaczego wybrał akurat tą sieć sklepów i upatrzył sobie te własnie produkty. Jedno jest pewne kary nie uniknie, bo czujni ochroniarze dostrzegli, gdy 21-latek próbował wyjść z ze sklepu z nieopłaconym towarem. Co więcej skojarzono go z inną kradzieżą, która miała miejsce zaledwie kilka godzin wcześniej.

Za co najmniej dwie kradzieże o wartości 565,18 złotych odpowie 21-letni mieszkaniec Lubonia. Mężczyznę złapano wczoraj około 15:30 na kradzieży słodyczy w sklepie Biedronka w Borku Wlkp. - Policjanci dotarli na miejsce i tam po rozmowie z ochroniarzami, którzy dokonali ujęcia mężczyzny ustalili, że ukradł on słodycze o wartości ponad 160 złotych - mówi asp. sztab. Monika Curyk, zastępca rzecznika KPP Gostyń.

Funkcjonariusz, który prowadził czynności skontaktował się z gostyńską komendą i wówczas okazało się, że tego samego dnia w sklepie tej samej sieci w Gostyniu dokonano kradzieży alkoholu o wartości około 400 złotych. - Za pomocą komunikacji telefonicznej został przesłany wizerunek mężczyzny, który jak się okazało dokonał również kradzieży w Gostyniu - mówi asp. sztab. Monika Curyk z gostyńskiej komendy.

Złodziej został zatrzymany i usłyszał zarzuty. - Podczas przesłuchania wyjaśniał, że przyjechał do powiatu gostyńskiego w celach towarzyskich i korzystając z tego, że jest na obcym terenie dokonać kradzieży - mówi asp. sztab. Monika Curyk, zastępca rzecznika KPP Gostyń. Za swoje występki 21-latek odpowie przed sądem.

[ALERT]1574242706409[/ALERT]

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA