Zamknij
REKLAMA

To wcale nie musiało się tak skończyć...

09:14, 06.11.2019 | MiS
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Posterunku Policji w Krobi wyeliminowali z ruchu kolejnego nietrzeźwego kierującego. Nieodpowiedzialny, młody kierowca został zatrzymany do kontroli w sąsiedniej gminie. Miał ponad pół promila, stracił już prawo jazdy. Ze swojego postępowania będzie również tłumaczył się przed sądem.

Wczoraj kilka minut po godz. 21. na ul. Powstańców Wlkp. w Pępowie policjanci z Posterunku Policji w Krobi zatrzymali do kontroli kierującego Oplem. To miała być rutynowa kontrola, która ostatecznie zakończyła się skierowaniem wniosku do sądu. - Mężczyzna był nietrzeźwy. Miał 0,29 mg/l alkoholu w organizmie (przyp. red. ponad pół promila) - mówi asp. sztab. Monika Curyk, zastępca rzecznika KPP Gostyń. Kierowcą był 21-letni mieszkaniec naszego powiatu. W najbliższym czasie odbędzie się jego przesłuchanie, następnie sprawa trafi do gostyńskiego sądu. 

Nietrzeźwi - kierujący pojazdami, a także rowerzyści i piesi to realne zagrożenie na drodze. Prowadząc pojazdy pod wpływem alkoholu stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia własnego oraz innych. Jeśli mamy wątpliwości co do swojego stanu trzeźwości, zawsze możemy poddać się badaniu alkomatem na własną prośbę w jednostce Policji. Widząc osobę nietrzeźwą, wsiadającą za kierownicę samochodu również powinniśmy zareagować, być może zapobiegniemy tragedii. 

[ALERT]1573028122981[/ALERT]

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

YokerYoker

0 4

Kto to był taki mądry 12:03, 06.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA