Zamknij
REKLAMA

W akcji kilka zastępów...

09:44, 04.09.2019 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Niebezpieczny pożar wybuchł wczoraj na terenie jednej z posesji w Pępowie. Ogień pojawił się w budynku gospodarczym, a zagrożone pożarem byłyby inne sąsiadujące z nim obiekty. W porę zareagowali jednak właściciele. Bardzo szybko na miejscu zdarzenia pojawili się również strażacy.

We wtorek (3 września) strażacy zostali zaalarmowani o pożarze na terenie jednej z posesji w centrum Pępowa. - Paliła się słoma w budynku gospodarczym. Poza tym ogień nie wyrządził większych strat, które oszacowano wstępnie na około tysiąc złotych - mówi mł. bryg. Jacek Sowiński z PSP Gostyń. Do pożaru mieli przyczynić się sami mieszkańcy. - W budynku były prowadzone prace szlifierskie - dodaje. Pożar nie rozprzestrzenił się dzięki szybkiej reakcji zamieszkujących posesję oraz strażaków, którzy po kilku minutach byli na miejscu. Ponieważ budynek, gdzie doszło do pożaru znajdował się w bliskim sąsiedztwie innych obiektów na miejsce skierowano aż kilka wozów strażackich: JRG Gostyń, OSP Pępowo i OSP Babkowice.

Po publikacji artykułu do naszej redakcji napisała czytelniczka z Pępowa z prośbą o sprostowanie i przekazanie informacji o tym, że prace prowadzone były poza budynkiem.

[ALERT]1567583031178[/ALERT]

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone