Zamknij
REKLAMA

Trochę tego było...

10:33, 23.04.2019 | M.S
REKLAMA
Skomentuj

Kilka wypadków, kolizji drogowych, ale też pożary -  to bilans wielkanocnego weekendu w powiecie gostyńskim. W porównaniu z poprzednimi latami służby miały znacznie więcej roboty.

Najwięcej pracy mieli strażacy. - W sumie odnotowaliśmy 7 interwencji. To sporo w porównaniu z poprzednimi latami. Nie było wcale tak spokojnie... - przyznaje kpt. Marcin Nyczka, oficer prasowy KP PSP Gostyń. Zaczęło się w sobotę (20 kwietnia). Tego dnia doszło do trzech pożarów. Pierwszy miał miejsce o 14:03 przy ul. Poznańskiej w Gostyniu. Spaleniu uległo około 150 metrów kwadratowych trawy. Dwie godziny później palił się las w okolicach gostyńskiego basenu,a późnym wieczorem (około 22.)  drzewo przy drodze na Bogusławkach. Ponadto strażacy pomagali załodze karetki pogotowia w transporcie osoby. W niedzielę (21 kwietnia) zastępy JRG Gostyń, OSP Piaski i OSP Bodzewo zostały skierowane do pomocy poszkodowanym w wypadku an trasie Bodzewo - Bodzewko II. Również wczoraj (niedziela 22 kwietnia) około godz. 18. gostyńscy strażacy zabezpieczali miejsce wypadku, tym razem na skrzyżowaniu ulic – Hutnika i Polnej, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe. Zaledwie kilka godzin wcześniej zastępy JRG Gostyń i OSP Borek Wlkp. usuwały drzewo pochylone nad jezdnią w miejscowości Siedmiorogów I.

Gostyńscy policjanci oprócz kolizji i wypadków w okresie wielkanocnym, zatrzymali też nietrzeźwego rowerzystę w Bruczkowie, gmina Borek Wlkp. 62-latek wydmuchał podczas kontroli ponad 1,5 promila.

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

kryzyskryzys

1 0

Bruczków gmina Krobia? Od kiedy, coś mnie ominęło? 13:45, 23.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone