Zamknij
REKLAMA

Do zdarzenia doszło na najbardziej kolizyjnym skrzyżowaniu w Krzemieniewie

10:58, 09.05.2018 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Spore utrudnienia na krajowej „dwunastce”. W Krzemieniewie doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych, po którym trasa była całkowicie zablokowana. Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe z powiatu gostyńskiego i leszczyńskiego.

Do wypadku doszło około godz. 10 na skrzyżowaniu krajowej „dwunastki” z ul. Dworcową w Krzemieniewie. Z nieustalonych na razie przyczyn zderzyły się dwa samochody osobowe - peugeot i skoda octavia. Jeden z pojazdów zablokował skrzyżowanie, drugi zatrzymał się w rowie. Ze wstępnych informacji wynika, że poszkodowane zostały prawdopodobnie trzy osoby. Nie wiadomo, jakich doznały obrażeń. Od diagnozy lekarzy zależeć będzie, czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja czy jako wypadek. W miejscu zdarzenia interweniowały służby ratunkowe z powiatu gostyńskiego i leszczyńskiego. Ruch na krajowej „dwunastce” na trasie Gostyń - Leszno jest utrudniony.

(MiS)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

dariodario

1 0

jest godzina 21.20 i żadnych informacji co do przebiegu, obrażeń, kwalifikacji zakończenia sprawy... sporo u Was takich niepełnych artykułów... szkoda! Dziennikarze do dzieła - jak coś zaczynacie to skończcie to!!! 21:25, 09.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone