Zamknij
REKLAMA

Do zdarzenia doszło na najbardziej kolizyjnym skrzyżowaniu w Krzemieniewie

10:58, 09.05.2018 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Spore utrudnienia na krajowej „dwunastce”. W Krzemieniewie doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych, po którym trasa była całkowicie zablokowana. Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe z powiatu gostyńskiego i leszczyńskiego.

Do wypadku doszło około godz. 10 na skrzyżowaniu krajowej „dwunastki” z ul. Dworcową w Krzemieniewie. Z nieustalonych na razie przyczyn zderzyły się dwa samochody osobowe - peugeot i skoda octavia. Jeden z pojazdów zablokował skrzyżowanie, drugi zatrzymał się w rowie. Ze wstępnych informacji wynika, że poszkodowane zostały prawdopodobnie trzy osoby. Nie wiadomo, jakich doznały obrażeń. Od diagnozy lekarzy zależeć będzie, czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja czy jako wypadek. W miejscu zdarzenia interweniowały służby ratunkowe z powiatu gostyńskiego i leszczyńskiego. Ruch na krajowej „dwunastce” na trasie Gostyń - Leszno jest utrudniony.

(MiS)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

dariodario

1 0

jest godzina 21.20 i żadnych informacji co do przebiegu, obrażeń, kwalifikacji zakończenia sprawy... sporo u Was takich niepełnych artykułów... szkoda! Dziennikarze do dzieła - jak coś zaczynacie to skończcie to!!! 21:25, 09.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone