Zamknij
REKLAMA

Ciężarówka uderzyła w samochód osobowy na rondzie. Sprawcę ukarano mandatem...

11:16, 09.01.2018 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Jak bardzo trzeba uważać na drodze, przekonał się pewien kierowca ciężarowego mana. Mężczyzna wykonywał manewr skrętu na rondzie i uderzył w osobówkę. Nikomu nic się nie stało. Sprawcę ukarano mandatem i punktami karnymi.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 8 stycznia o godz. 19:35 na rondzie Solidarności w Gostyniu. - Kierujący samochodem marki MAN wraz z naczepą, wykonując manewr skrętu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym marki Ford Focus - mówi Sebastian Myszkiewicz, rzecznik gostyńskiej policji. Manem kierował 54-letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego, natomiast fordem kierował 27-latek z Leszna. Nikt nie wymagał pomocy medycznej, a kierowcy byli trzeźwi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem w wysokości 220 złotych i punktami karnymi.

(MiS)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

pppppp

0 1

Czy Leszno to nie Wielkopolska??? 19:11, 09.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone