Zamknij
REKLAMA

Na miejsce zdarzenia skierowano zastępy straży pożarnej, policję i karetki pogotowia

10:39, 04.12.2017 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Dwa zniszczone samochody i ogrodzenie budynku mieszkalnego to efekt zderzenia na drodze w miejscowości Łęka Wielka. Według wstępnych informacji do kolizji doszło w momencie, kiedy kierowca busa próbował wyprzedzić jadący przed nim pojazd. Na miejsce skierowano zastępy straży pożarnej, policję i karetki pogotowia.

Do zdarzenia doszło 4 grudnia około godz. 10:20 na prostym odcinku drogi w Łęce Wielkiej, gmina Poniec. Zderzyły się dwa pojazdy, które następnie wjechały w opłotowanie budynku mieszkalnego. - W pobliżu posesji nr 70 doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący pojazdem marki Mercedes uderzył w bok skręcającego pojazdu marki Opel - mówi sierż. sztab. Piotr Struczak z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Gostyniu. Prawdopodobnie do zderzenia doszło w momencie, kiedy opel skręcał w osiedlową drogę. Z kolei kierowca mercedesa tłumaczył, że nie widział kierunkowskazu, dlatego zaczął wyprzedzać. Wezwany na miejsce zespół ratownictwa medycznego opatrzył kierowcę opla.

Zniszczone zostały nie tylko uczestniczące w kolizji pojazdy, ale również opłotowanie posesji. - Słyszeliśmy tylko huk - mówi mieszkanka posesji, która chwilę przed zdarzeniem przekroczyła próg mieszkania wraz z mężem. - Przestraszyliśmy się, że wjechali w altanę. Na szczęście zatrzymali się na płocie... Wszystko zniszczone - relacjonuje starsza kobieta.

(MiS)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone