Zamknij
REKLAMA

W nocy trwała akcja przepompowywania 24-tonowego ładunku. Potem na miejsce przyjechał specjalny dźwig

08:19, 18.11.2017 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Cysterna przewożąca olej zwierzęcy wypadła z drogi i zatrzymała się w rowie. Kierowca tłumaczył, że próbował uniknąć zderzenia z innym autem, wtedy stracił panowanie nad własnym pojazdem. Przez kilka godzin trwała akcja przepompowywania 24-tonowego ładunku, potem na miejsce przyjechał specjalny dźwig.

Zdarzenie miało miejsce w piątek 17 listopada po godz. 18 na trasie Krzekotowice - Pępowo, ale pierwsze zastępy straży pożarnej pojawiły się na miejscu dopiero około godz. 20:30. Jak ustalono, cysterna przewożąca olej zwierzęcy wpadła do rowu, ale nie doszło do wycieku, choć początkowo były takie podejrzenia ze względu na specyficzny zapach, jaki unosił w miejscu zdarzenia. Chwilę wcześniej pojazd wyjechał z terenu prywatnej firmy w drogę do Holandii. Kierowca ciężarowego mercedesa tłumaczył, że chciał uniknąć zderzenia z innym pojazdem, zjechał na pobocze, a naczepę "wciągnęło" do rowu. Akcja wypompowywania z cysterny płynnego ładunku trwała w godzinach nocnych. Następnie na miejsce przyjechał dźwig, aby wyciągnąć pojazd z rowu.

(MiS)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

??????

2 0

A co to jest olej zwierzęcy? 20:53, 18.11.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

????

0 0

To jest olej w ubojni sciągany odsysarką przed ubojem , każdy zwirzak ma pomiędzy uszami korek i tam się odsysa olej . 03:11, 20.11.2017


REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone