Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
10
09:49, 30.10.2020
Coraz więcej informacji dotyczących wczorajszego wypadku na trasie Zalesie - Siedmiorogów Pierwszy, w którym zginął 30-letni mężczyzna, a trzy inne osoby, w tym dwoje dzieci trafiło do szpitala.  Według wstępnych ustaleń zawinił kierujący ciężarówką wymusił pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu, po czym staranował osobowe Volvo, którym podróżowała czteroosobowa rodzina.
15:51, 29.10.2020
Tragiczny wypadek na owianym złą sławę skrzyżowaniu w gminie Borek Wlkp. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Na miejsce zjechały wszystkie służby ratunkowe, wezwano też helikopter LPR. Niestety jednego z uczestników zdarzenia nie dało się już uratować, druga walczy o życie. Kobieta została przetransportowana do szpitala śmigłowcem.
19
09:00, 29.10.2020
Wszystko wskazuje na to, że przyczyną porannego wypadku w Ludwinowie było zaśnięcie. Samochód, którym kierował 18-latek zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna został przewieziony do gostyńskiego szpitala na badania.
4
12:38, 28.10.2020
Policjanci nie mają litości dla tych kierowców ze zbyt ciężką nogą. Wczoraj z prawem jazdy - na najbliższe trzy miesiące - musiał pożegnać się kolejny mieszkaniec powiatu gostyńskiego. W miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 40 km/h pędził z prędkością ponad dwa razy większą niż dopuszczają przepisy.
16
11:57, 28.10.2020
Dramatyczny finał zdarzenia przy Górze Zamkowej w Gostyniu o którym jako jedyni napisaliśmy wczoraj na Gostyn24. Rozjuszone osy zaatakowały pracownika Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej i dotkliwie go pożądliły. O życie mężczyzny przez ponad godzinę walczyła załoga karetki pogotowia. Po udanej reanimacji  został on przewieziony do gostyńskiego szpitala. Niestety dziś nadeszła wiadomość, że zmarł. 
10:19, 27.10.2020
Pracownik Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej podczas koszeniem trawy, został zaatakowany przez osy i o mało nie przypłacił tego życiem. Po utracie przytomności, mężczyzna był reanimowany przez zespół ratownictwa medycznego aż do momentu przywrócenia funkcji życiowych. Potem zabrano go do szpitala, a na miejscu pojawili się policjanci.
4
12:33, 26.10.2020
Jechał szybko, stanowczo za szybko, bo na liczniku miał 63 km więcej niż przewidują przepisy. Policjanci zatrzymali pojazd, za kierownica którego siedział mężczyzna. Funkcjonariuszom tłumaczył się pośpiechem...do ukochanej. To uczucie słono go kosztowało - mandat i utratę prawa jazdy.
5
09:09, 26.10.2020
Niebezpiecznie rozpoczął się tydzień na drogach powiatu gostyńskiego. Na krajowej "dwunastce" w miejscowości Gola zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierowcy o własnych siłach opuścili pojazdy, ostatecznie jedną osobę przewieziono do szpitala. Przez pewien czas droga była całkowicie zablokowana, a wyjaśnianiem przyczyn i okoliczności zdarzenia zajęli się policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Gostyniu.
24
20:40, 24.10.2020
Na jednym z najbardziej ruchliwych gostyńskich skrzyżowań doszło wieczorem do stłuczki. Samochód osobowy uderzył w inny pojazd stojący na czerwonym świetle i odjechał. Na szczęście tylko kilkaset metrów, bo kierowca okazał się kompletnie pijany. Został zatrzymany na środku kolejnego skrzyżowania,  przez przypadkowe osoby, które pilnowały mężczyznę do przyjazdu policji.
5
13:59, 21.10.2020
Zimną krwią i przytomnością umysłu wykazał się pewien mieszkaniec Pępowa, który zauważył leżącego na ulicy sąsiada i gdy tylko zorientował się, że nie oddycha rozpoczął jego reanimację. Chwilę później pojawili się strażacy, a następnie załoga karetki pogotowia. Po około dwudziestu minutach funkcje życiowe zostały przywrócone, a mężczyzna trafił do szpitala.   
5
09:09, 21.10.2020
Pożar jaki wybuchł wczoraj wieczorem w Podrzeczu, spowodowany był najprawdopodobniej żarem, który wypadł z pieca. Spłonęło całe wyposażenie kotłowni. Na szczęście lokatorom nic się nie stało. Jeszcze przed przybyciem strażaków wszyscy opuścili budynek.
7
08:24, 21.10.2020
- Poszkodowany kierowca jest zakleszczony w samochodzie - miała brzmieć informacja o wypadku do którego doszło dziś wczesnym rankiem w Pępowie. Na miejsce ruszyła pomoc. Okazało się, że samochód osobowy wjechał do rowu, cudem omijając przydrożne drzewo
6
11:06, 19.10.2020
Co jakiś czas na tym odcinku krajowej „dwunastki” dochodzi do zdarzeń drogowych. W minioną sobotę również doszło tam do dwóch kolizji. Pierwsze dotyczyło zderzenia ze zwierzyną leśną, drugie niedostosowania prędkości do warunków jazdy, przez młodego kierowcę BMW
4
09:47, 14.10.2020
W związku z silnym wiatrem i ulewami deszczu strażacy kilkunastokrotnie interweniowali na terenie powiatu gostyńskiego. W Borku Wlkp. zabezpieczali uszkodzony przez wichurę dach, a na trasie Rogowo - Niepart drzewo spadło na przejeżdżający samochód. - Te drzewa pozostawiają wiele do życzenia, są to stare drzewa, wiele konarów nadaje się do wycięcia, ponieważ mogą powodować  zagrożenie w ruchu drogowym - mówiła sierż. sztab. Agnieszka Pawlicka z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Gostyniu. 
64
16:50, 12.10.2020
Tragiczny wypadek na trasie Gostyń - Krobia. Na wysokości skrzyżowania w kierunku miejscowości Bukownica zderzyły się trzy samochody osobowe. W efekcie potężnego uderzenia jeden z pojazdów wypadł z drogi i zatrzymał się w pobliskim polu kukurydzy. Jego kierowcy - 35-letniego mieszkańca powiatu gostyńskiego, niestety nie udało się uratować. Mimo długiej reanimacji zmarł. Pozostałym uczestnikom zdarzenia nic poważnego się nie stało. Droga przez kilka godzin będzie zablokowana.
REKLAMA