Na sygnale Gostyn24, kronika kryminalna, kronika policyjna

Zamknij

Przechodzili przez przejście dla pieszych. Wtedy wjechał w nich Peugeot...

mis 18:46, 15.05.2026 Aktualizacja: 19:05, 15.05.2026
2 Przechodzili przez przejście dla pieszych. Wtedy wjechał w nich Peugeot... Foto: Gostyn24

Dwie osoby zostały potrącone dziś (15 maja) po południu na przejściu dla pieszych w Gostyniu. Według wstępnych ustaleń policji 73-letni kierowca Peugeota nie ustąpił im pierwszeństwa. Kobieta trafiła do szpitala z obrażeniami głowy, więcej szczęścia miał 40-letni mężczyzna.

Pierwsze informacje o wypadku na ul. Wrocławskiej w Gostyniu przekazali nam czytelnicy. 

- Wypadek na Wrocławskiej. Niedaleko ronda. Jest wahadłówka - napisała jedna z czytelniczek. 

Ja ustaliliśmy do zdarzenia doszło około godz. 16:55 na ul. Wrocławskiej w Gostyniu, w rejonie Starostwa Powiatowego i Wydziału Komunikacji. Na przejściu dla pieszych potrącone zostały dwie osoby. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji zawinił kierujący Peugeotem 307.

- Kierujący Peugeotem 307 nie ustąpił pierwszeństwa pieszym przechodzącym przez przejście dla pieszych, w wyniku czego doprowadził do ich potrącenia - mówi asp. Piotr Struczak z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Poszkodowani to 63-letnia kobieta oraz 40-letni mężczyzna. Kobieta została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Według wstępnych informacji miała powierzchowne obrażenia głowy.

- Piesza została zabrana do szpitala na badania, a mężczyzna na chwilę obecną poszedł do domu. Nic mu się nie stało. Oczekujemy na informację, jaka będzie sytuacja w szpitalu - przekazał policjant.

Za kierownicą Peugeota siedział 73-letni mężczyzna. Jak informuje policja, kierujący był trzeźwy. Po zdarzeniu był w szoku, dlatego funkcjonariusze nie ustalali jeszcze dokładnego przebiegu i okoliczności potrącenia.

::addons{"type":"alert"}

::news{"type":"see-also","item":"92234"}

::news{"type":"see-also","item":"92225"}

::news{"type":"see-also","item":"92204"}

(mis)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

BabBab

3 0

Oczywiście zawsze kierujący winny ale tak brzydko może napiszę bo jeżdżę bdb dużo wchodzą na przejście i nawet tej mordy czy tego ryja nie odwrócą nie spojrzą czy samochód sie zatrzymal mają pierwszeństwo ale chyba na cmentarz idioci

19:31, 15.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AnetaAneta

0 0

Biedny kierowca

19:45, 15.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%