Na sygnale Gostyn24, kronika kryminalna, kronika policyjna

Zamknij
NEWS

Alarm pożarowy w jednym z hoteli w Gostyniu! Zaskakująca hipoteza strażaków

mis 10:20, 16.09.2025 Aktualizacja: 08:58, 27.10.2025
Skomentuj Alarm pożarowy w jednym z hoteli w Gostyniu! Zaskakująca hipoteza strażaków Foto: arch. Gostyn24

Zgłoszenie z monitoringu pożarowego postawiło na nogi służby w Gostyniu. Załączyła się czujka w jednym z hoteli. Ognia nie było, dymu też. Co więc się wydarzyło?

W poniedziałek, po godz. 20:00, strażacy z Gostynia interweniowali w hotelu przy ul. Polnej po sygnale z systemu monitoringu pożarowego. Po sprawdzeniu obiektu okazało się, że alarm był fałszywy. Nie stwierdzono żadnych oznak pożaru ani zagrożenia.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie z monitoringu pożarowego, ale na miejscu okazało się, że jest to alarm fałszywy. Pomieszczenia zostały sprawdzone, nie stwierdzono oznak pożaru - informuje mł. kpt. Łukasz Hajduk, oficer prasowy KP PSP w Gostyniu.

Dlaczego czujka zadziałała i konieczny był przyjazd strażaków? Przyczyna może być zaskakująca.

- Wstępnie przyjęto, że w jednym z pomieszczeń mógł zostać rozpylony dezodorant, co spowodowało zadziałanie czujki pożarowej - mówi mł. kpt. Łukasz Hajduk, oficer prasowy KP PSP w Gostyniu.

::news{"type":"see-also","item":"82736"}

::news{"type":"see-also","item":"82734"}

::news{"type":"see-also","item":"82719"}

::addons{"type":"alert"}

(mis)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%