Strażnicy miejscy w Gostyniu po raz drugi z rzędu interweniowali wobec osoby, która leżała na ławce pod wpływem alkoholu. Tym razem sytuacja miała miejsce w centrum osiedla Tysiąclecia. Mężczyzna nie był w stanie poruszać się o własnych siłach.
Sytuacja miała miejsce w czwartek w godzinach popołudniowych. Jak informuje komendant Straży Miejskiej mężczyzna był przytomny, ale czuć było od niego silną woń alkoholu.56-latek został odprowadzony przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej oraz Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu do swojego miejsca zamieszkania.
- Nie potrafił poruszać się o własnych siłach - mówi Dominik Gorynia, komendant Straży Miejskiej w Gostyniu i apeluje do mieszkańców. - Straż Miejska zwraca się z prośbą do mieszkańców o szybkie reagowanie na takie sytuacje i nieprzechodzenie obojętnie obok podobnych zdarzeń. Przy niskich temperaturach organizm ludzki bardzo szybko ulega wychłodzeniu, a jeżeli dochodzi do tego stan po spożyciu alkoholu, zagrożenie zdrowia i życia jest jeszcze większe.
To już drugi przypadek w ostatnich dniach, kiedy strażnicy musieli interweniować wobec osoby znajdującej się w stanie upojenia alkoholowego, śpiącej na ławce na mrozie. Obydwie sytuacje mogły zakończyć się tragicznie, gdyby nie reakcja funkcjonariuszy.
[ZT]77691[/ZT]
[ZT]77673[/ZT]
[ZT]77653[/ZT]
[ALERT]1742546198985[/ALERT]
Q09:53, 21.03.2025
Zara że nie potrafił po prostu darmowej podwuzki szukał i się taksi znalaLo
Xoxo10:35, 21.03.2025
Co to za koleś?
Hej. 11:14, 21.03.2025
Walduś kiepski
He bel11:16, 21.03.2025
Recydywa..
a rodziny nie ma ?
xyz11:33, 21.03.2025
Może ktoś wie czy to nie czasami On łaził 3 dni temu po deptaku i prosił o pieniądze na /pierogi/????
Farba 14:35, 21.03.2025
????
Mila18:14, 21.03.2025
Eutanazja jest nie dozwolona, ale zapicie się na śmierć już tak. Dziwny kraj.
g09:54, 23.03.2025
Gdzie te mrozy?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
3 0
A Ty poszukaj słownika i zacznij stosować!