Zamknij
REKLAMA

Choć rajski z nazwy, to do raju mu bardzo daleko. Ten policjant zamierza to zmienić

08:42, 07.05.2021 | M.S
Foto: KPP Gostyń
REKLAMA

W policji służy zaledwie od kilku lat, a od blisko roku jest dzielnicowym Posterunku Policji w Krobi. Pod swoją opieką ma aż dwanaście miejscowości. To spory teren, dlatego pracy jest bardzo dużo. Zgodnie z opracowanym planem priorytetowym w najbliższym czasie funkcjonariusz zamierza zwracać jednak szczególną uwagę na pewien "rajski" rejon. W ramach cyklu "Poznaj swojego dzielnicowego" przedstawiamy sierż. Adriana Danielczyka.

Sierż. Adrian Danielczyk służy w gostyńskiej jednostce policji od 2017 roku. Jak większość funkcjonariuszy zaczynał w Ogniwie Patrolowo – Interwencyjnym. Od blisko roku jest dzielnicowym w Posterunku Policji w Krobi. Jego rejon służbowy to miejscowości: Grabianowo, Rogowo, Florynki, Niepart, Gogolewo, Chwałkowo, Potarzyca, Posadowo, Sułkowice, Domachowo, Stara Krobia, Wymysłowo.

Jak każdy dzielnicowy, także sierż. Adrian Danielczyk realizuje plan priorytetowy mający pomóc zwiększyć poziom bezpieczeństwa,  jak również rozwiązać najbardziej nurtujące problemy mieszkańców. - Założeniem priorytetowym sierż. Adriana Danielczyka jest ograniczenie ilości wykroczeń porządkowych w Nieparcie na tzw. "Rajskim mostku" oraz placu zabaw. We wspomnianym miejscu nagminnie spożywany jest alkohol dochodzi też do dewastacji mienia oraz zaśmiecania - mówi asp. sztab. Monika Curyk, oficer prasowy KPP w Gostyniu.

Z sierż. Adrianem Danielczykiem można skontaktować się dzwoniąc pod numer 47 7725340/ 786 936 245 lub drogą elektroniczną pod adresem e-mail dzielnicowy.krobia16@po.policja.gov.pl. Należy pamiętać, że dzielnicowi nie pełnią służby całodobowo. W sytuacjach nagłych lub zagrażających bezpośrednio życiu i zdrowiu należy korzystać z numeru alarmowego 112.

[ALERT]1620369702090[/ALERT]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%