W środku nocy, lokatorzy jednego z mieszkań w bloku przy ul. Przemysława II w Gostyniu poczuli woń gazu... W obawie o swoje życie i zdrowie zadzwonili po strażaków. W międzyczasie okazało się, że w budynku czyha kolejne niebezpieczeństwo.
Dokładnie o godz. 2:22 w nocy dyżurny operacyjny KP PSP w Gostyniu otrzymał zgłoszenie od lokatorki jednego z mieszkań w bloku przy ul.. Przemysława II w Gostyniu, że w ich domu wyczuwalna jest woń gazu. Na miejsce skierowano zastęp JRG i powiadomiono pracowników pogotowia gazowego. W międzyczasie w tym samym mieszkaniu załączyła się też czujka tlenku węgla.
- Strażacy odcięli dopływ gazu i przewietrzyli mieszkanie, w którym wykryto stężenie tlenku węgla o wartości około 800 PPM - mówi st. ognm. Mateusz Rajewski, dyżurny operacyjny KP PSP w Gostyniu. - Tlenek węgla pojawił się najprawdopodobniej w wyniku cofnięcia gazu. Komin w wyniku wady nie odprowadzał spalin od piecyka gazowego - wyjaśnia st. ognm. Mateusz Rajewski.
Lokatorom tym razem nic się nie stało. Nie mieli żadnych objawów zatrucia. Po zakończonej akcji wrócili bezpiecznie do domu.
[ALERT]1611139070641[/ALERT]
Mleczarnia pechowo kończy rok. Straty po pożarze...
Czy osp Gola dostała grochówkę?
Tym razem
01:50, 2025-12-31
Mleczarnia pechowo kończy rok. Straty po pożarze...
Letam co tam wody sie doleje do mleka sie wyrówno😁😅🤣🤣🤣
Kita
00:54, 2025-12-31
Kamery miały pilnować porządku. Teraz mieszkaniec pyta
A co teraz będzie w starej kuźni, bo ryje spod śmietnika z wp. gromadzą się tam. Oliej bedum wyminiac czy kozy kuć. i odwiedzjoom ich tam też lokalne inne ryje co to jest za organizacja syfu. No i w Biedzrze od hu ja i ciut ciut sm ierdzacych kacapów takich jak ci us, dlaczego oni tutaj a nie tam bronią swojego nazistowskiego skorumpowanego zydostwa tylko tu i jakie to bezczelne taki kacako-żyd nazistowski tak jak ci z us.
Penkajska
22:57, 2025-12-30
Mleczarnia pechowo kończy rok. Straty po pożarze...
Za takie awarie i pożary odpowiadają zawsze służby utrzymania ruchu,które nie zadziałaly na czas by temu przeciwdziałać. Tak to jest jak do mleczarni przychodzi się odespać lewizny czy swoją działalność i żeby ZUS ktoś opłacił.
Inz
22:51, 2025-12-30
7 3
Może ta archaiczna spółdzielnia zrobiłaby coś w temacie bezpieczeństwa tych, którzy ich utrzymują. Potrzebne są inwestycje usprawniające skuteczne odprowadzanie spalin a nic nie zrobiono poza przymusowym odszczelnieniu okien u mieszkańców. A spółdzielnia niczego nie nauczyła się po tragicznym zaczadzeniu na ich osiedlu.
0 0
Mieszka I 2 nie jest blokiem spółdzielczym .
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
0 1
Na Sikorskiego w bloku nr 3 papa na kominach wentylacyjnych pozrywana na 4 piętrach w łazienkach ściany mokre id dwóch lat joz nic z tym nie robią więc zgłaszam do ubezpieczalni tak co roku wypłacają kasę maluję łazienkę i tak no stop