Zamknij
REKLAMA

Nietypowe zdarzenie w Głuchowie. Część tuczników z naczepy wyciągnęli rolnicy

15:04, 19.01.2021 | M.S
Skomentuj Zdjęcie poglądowe/fotolia/archG24/fotomontaż
REKLAMA

Do niebezpiecznej sytuacji doszło dziś na polnej drodze w Głuchowie. Samochód przewożący trzodę chlewną wpadł w poślizg i częściowo przechylił się do rowu. Na miejsce wezwano strażaków, którzy ostatecznie zajęli się tylko zabezpieczeniem terenu. Z pomocą przyszli rolnicy. Żadne ze zwierząt nie ucierpiało.

Do nietypowej akcji skierowano dziś około godz. 11. trzy zastępy strażaków. Przy jednej z posesji w Głuchowie, gmina Pogorzela samochód z piętrową naczepą do przewożenia trzody chlewnej utknął w rowie i przechylił się na bok. W każdej chwili mógł się przewrócić, a w środku były zwierzęta. Sytuację udało się opanować. - Rolnicy ewakuowali część trzody chlewnej. Następnie za pomocą ciężkiego sprzętu postawili pojazd na koła i na tym działania zakończono - mówił kpt. Marcin Nyczka, oficer prasowy KP PSP Gostyń. Zwierzęta nie ucierpiały. W działaniach udział brały zastępy JRG Gostyń, OSP Pogorzela i OSP Głuchów. Pojawił się tez patrol policji.

[ALERT]1611065063419[/ALERT]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Do PSPDo PSP

0 2

Public Relations ! Proponuję wysłać na kurs! 20:42, 19.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

super by byłosuper by było

1 0

może zadziałajcie i niech w Gostyniu staną słupki które pokazują jaki jest stan naszego powietrza to by było bardzo pouczające dla niedowiarków którzy myślą że smog jest niczym złym . A jednak wyrządza dużo zła w naszych płucach. 10:32, 20.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%