Zamknij
REKLAMA

Gdy dotarli na miejsce wszędzie było pełno dymu. Straty oszacowano na 10 tys. zł.

11:50, 08.01.2021 | M.S
Skomentuj Foto: PSP Gostyń
REKLAMA

Na 10 tys. złotych wyceniono straty związane z pożarem na jednym z gostyńskich osiedli. Wszystko zaczęło się od żaru, który wypadł z pieca. Zadymienie było na tyle duże, że w budynku załączyły się czujki tlenku węgla.   

O godz. 9:15 mieszkańcy jednego z domów jednorodzinnych przy ul. Podleśnej w Gostyniu zadzwonili z informacją, że w ich piwnicy panuje ogromne zadymienie, a do tego załączyły się czujki tlenku węgla. - Po dojeździe potwierdziliśmy tą informację. Panowało dość silne zadymienie w piwnicy, w której była kotłowania. Doszło tam do pożaru, który powstał najprawdopodobniej na skutek wyrzutu materiału palnego z pieca na zewnątrz. Podaliśmy jeden prąd gaśniczy wody, następnie przewietrzyliśmy wszystkie pomieszczenia, aby oczyścić atmosferę z trującego gazu - mówił kpt. Marcin Nyczka, oficer prasowy KP PSP Gostyń. 

Działania trzech zastępów JRG Gostyń trwały niespełna godzinę. Straty wyceniono wstępnie na około 10 tys. złotych. Nadpalone zostały materiały palne zgromadzone w piwnicy oraz zniszczony piec gazowy.

[ALERT]1610102989006[/ALERT]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Eska Eska

0 0

Zadymienie w piwnicy, a drabina jedzie? 15:51, 10.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA