Wielkopolska 24

Zamknij
NEWS

Auto runęło ze skarpy i dachowało. W środku był uwięziony 12-latek

mis 09:07, 17.12.2025 Aktualizacja: 09:11, 17.12.2025
Skomentuj Auto runęło ze skarpy i dachowało. W środku był uwięziony 12-latek Foto: OSP Czempiń

Do poważnego wypadku na drodze ekspresowej w okolicy Czempinia. Samochód wypadł z drogi, a następnie spadł ze skarpy i dachował. Pojazdem podróżowały dwie osoby, w tym 12-letnie dziecko. 

Jak informuje portal Kościaniak.pl, wypadek miał miejsce około godz. 12:30, za węzłem Piotrowo Pierwsze na pasie ruchu w kierunku Wrocławia. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 42-letnia kierująca pojazdem marki Ferrari, na prostym odcinku drogi, jadąc lewym pasem ruchu, z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn uderzyła w pojazd jadący prawym pasem ruchu marki Audi, którym kierowała 45-latka.

W wyniku tego uderzania Audi uderzyło w bariery energochłonne, a następnie wypadło z drogi i dachowało. Kobieta najprawdopodobniej wyszła z auta o własnych siłach, a w pojeździe został pasażer, 12-letni chłopiec. Oboje zostali zabrani śmigłowcem LPR do szpitala. 

Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci.

::addons{"type":"alert"}

::news{"type":"see-also","item":"85740"}

::news{"type":"see-also","item":"85710"}

::news{"type":"see-also","item":"85674"}

(mis)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%