Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
12:51, 29.06.2022
Wspólne sportowe emocje to idealna okazja, żeby zjeść coś pysznego w dobrym towarzystwie. Świetnym wyborem podczas czasu spędzonego przed telewizorem będzie pizza. To danie lubią niemal wszyscy. Dzięki temu, że do pizzy można dodać całe mnóstwo dodatków, każdy skomponuje taki smak, jaki najbardziej lubi.
08:58, 29.06.2022
Miejsce pracy jest niebezpiecznym miejscem. Nie tylko maszyny mogą powodować obrażenia, ale także chemikalia, ciepło, zimno i inne czynniki środowiskowe. Dla zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony pracowników ważne jest noszenie odpowiedniej odzieży roboczej.
12:00, 28.06.2022
Turystyczny wyjazd w góry może być znakomitym sposobem na weekendowe oderwanie się od codziennego zgiełku. Aktywność na szlaku wzrasta szczególnie w okresie letnim, a liczba osób zainteresowanych górskimi wyprawami stale rośnie. Każdorazowy wyjazd wiąże się z obowiązkowym przygotowaniem zarówno sprzętowym, jak i informacyjnym, bowiem przyjęło się, że góry nie wybaczają błędów. Nasza wędrówka powinna być odpowiednio przemyślana i zaplanowana. Nieuwaga i brak wiedzy z naszej strony w najlepszym wypadku może odebrać nam radość z wędrówki, a w najgorszym stworzyć realne zagrożenie życia lub zdrowia. Czytając artykuł zapoznasz się z kluczowymi informacjami, które zapewnią ci bezpieczeństwo na górskim szlaku.
07:04, 28.06.2022
Wiele banków reklamuje swoje produkty jako bezpłatne konta osobiste. Czy jednak rzeczywiście za założenie i prowadzenie rachunku nie poniesiemy żadnych kosztów? Wszystko zależy od oferty, którą wybierzemy, obowiązującej umowy i warunków, które trzeba spełnić, aby skorzystać ze zwolnienia z opłat za niektóre usługi. Objaśniamy, na co zwrócić uwagę. Przeczytaj, dobierz idealne rozwiązanie dla siebie. Nie musisz przepłacać za coś, co może być darmowe.
14:43, 27.06.2022
Dotarcie do nowych klientów to częste wyzwanie lokalnych przedsiębiorców czy usługodawców. Nie wszystkie działania z zakresu SEO i digital marketingu przyniosą oczekiwane efekty dla każdej branży. Jak skutecznie wypozycjonować małą firmę, kiedy konkurencja na rynku to korporacyjne giganty, które od lat zajmują TOP pozycje w wynikach wyszukiwania? Przeczytasz o tym w naszym poradniku ABC lokalnego SEO, w którym wyjaśniamy, jakie działania podejmować, aby zwiększać zyski i wyświetlać się w TOP wynikach wyszukiwania.
17:15, 24.06.2022
Pomimo tego, że kaganiec nie należy do chętnie zakładanego elementu spacerowego ekwipunku, w niektórych przypadkach jest to konieczne. Wbrew pozorom, często chodzi także o bezpieczeństwo pupila. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, sklep online Psia Kość przygotował dla właścicieli psów poradnik, dzięki któremu dowiesz się, jak zapewnić zwierzakowi komfort i jakie są polskie przepisy w kwestii kagańców.
11:06, 24.06.2022
Zamszowe buty to niezastąpiony element każdej garderoby. Ten ponadczasowy materiał odznacza się wyjątkowymi walorami estetycznymi oraz komfortem noszenia. Skóra naturalna sprawdza się zarówno w produkcji codziennego obuwia, jak i eleganckich dodatków. Każdego dnia nasze obuwie narażone jest jednak na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Niezależnie czy jesteś posiadaczem zamszowych trampek czy stylowych mokasynów, musisz zadbać o ich odpowiednią pielęgnację.
10:50, 24.06.2022
Coraz więcej osób na co dzień korzysta ze sklepu internetowego. Online kupujemy już niemalże wszystko, a rynek rozwija się bardzo dynamicznie. Z pewnością pandemia, zakaz handlu w niedzielę oraz zmiana nawyków konsumenckich sprawiły, że rynek e-commerce z roku na rok notuje duże wzrosty. Nic więc dziwnego, że wiele osób myśli o tym, by założyć własny sklep internetowy. Swoje miejsce w sieci mają duże i mniejsze marki, które na co dzień prowadzą sprzedaż stacjonarną. Poza tym rośnie rynek tych, którzy chcą zaistnieć tylko online, co jest proste, wygodne i relatywnie tańsze niż tradycyjnie prowadzona działalność handlowa.
09:55, 22.06.2022
Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z zarządzaniem flotą pojazdów, wydatkami i płatnościami. Naszymi klientami są głównie przewoźnicy, ale także m.in. firmy kurierskie, korporacje taksówek, hurtownie, firmy produkcyjne czy branża budowlana.
13:24, 20.06.2022
Firma Convert zatrudni Specjalistę ds. Marketingu
12:13, 20.06.2022
W jaki sposób współcześnie kupują kobiety i mężczyźni? Bardziej prawdopodobne jest to, że spotkają się na drodze zakupowej, czy się na niej miną? Co sprawia, że dokonują takich, a nie innych wyborów? Od czego one zależą? Na te pytania odpowiemy w poniższym tekście, bazując na danych pochodzących z najnowszego raportu: Mr. & Mrs E-commerce. Poddamy weryfikacji to, które spośród rozpowszechnionych już założeń mówiących o zakupach w sieci uległy dezaktualizacji, a które mogą stanowić źródło cennych informacji dla właścicieli sklepów online.
09:26, 20.06.2022
Nie ma jednej odpowiedzi na pytanie: "Czy w CV trzeba umieścić zdjęcie? Obecnie w Polsce panuje moda na umieszczanie w CV zdjęcia. Niektóre firmy proszą o przesłanie CV ze zdjęciem, inne pozostawiają tę kwestię do decyzji kandydata.
13:00, 17.06.2022
#PrzejścieDoLata – pod tym hasztagiem trwa do 27 czerwca konkurs Rossmanna na TikToku, w którym nagrodami jest pięć iPhone’ów 13 i 10 elektronicznych kart podarunkowych o wartości 200 zł każda. Zasady są bardzo proste. Wystarczy nagrać krótki film do muzyki „Lato w Rossmannie” i pokazać nowy letni look.
07:19, 17.06.2022
Laserowe usuwanie zmian skórnych za pomocą lasera jest zabiegiem bezkrwawym i bezpiecznym
10:45, 15.06.2022
Odpowiedzialny rowerzysta zawsze powinien dbać o właściwy strój i odpowiednie wyposażenie pojazdu. Także latem, kiedy doskwierają upały, a słońce świeci naprawdę mocno. Jaka odzież pozwoli zachować wysoki komfort nawet w takich warunkach? Które akcesoria zapewnią bezpieczeństwo?