Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
13:19, 17.01.2022
Chainlink powstał w celu rozwiązania najbardziej dokuczliwych problemów, jakich doświadcza blockchain. Od początku swojego powstania, blockchain odnotował znaczących skok popularności. Po usłyszeniu słowa blockchain, na myśl przychodzą takie zwroty jak decentralizacja, anonimowość i bezpieczeństwo. Wraz ze wzrostem popytu na kryptowaluty, w tym bitcoiny, wzrasta rola blockchain w procesie weryfikowania transakcji i wydobywania nowych walut.
09:50, 16.01.2022
Masz 40 lat i czujesz, że jesteś w świetnej formie? To dobry moment, by zacząć myśleć o swoim sercu. Zadbaj o nie już teraz, zanim pojawią się pierwsze niepokojące objawy!
11:25, 15.01.2022
Bitcoin Gold miał swoją premierę 24 października 2017 roku. Celem, jaki przyświecał jego powstaniu było ponowne zdecentralizowanie bitcoinów. Bitcoin Gold jest obecnie najpopularniejszym tzw. hard forkiem tej kryptowaluty. Ponowne zdecentralizowanie bitcoinów to dość kontrowersyjna inicjatywa, ponieważ celem Bitcoina, od samego powstania kryptowaluty, było pozostanie w pełni zdecentralizowanym. Bitcoin miał nie być wiązany z żadnym rządem, krajem czy bankiem.
11:24, 15.01.2022
Blockchain wkracza w coraz więcej aspektów naszej codzienności. Jest to technologia, wobec której nie można przejść obojętnie. Obecnie, choć nadal jest kojarzona głównie z kryptowalutami, elementy blockchain są wykorzystywane w wielu branżach, w tym w branży reklamowej online. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu, w jaki sposób technologia blockchain może zrewolucjonizować sposoby prowadzenia kampanii reklamowych. Zyskają na tym zarówno firmy, jak i klienci.
08:55, 12.01.2022
Kiedy ostatnie wystrzelą petardy, a szampan w kieliszkach powoli się kończy, przychodzi czas na noworoczne zmiany i postanowienia. Jednym z najczęściej powtarzanych w tym czasie życzeń jest zdrowa dieta i smukła sylwetka. Brzmi doskonale, ale nie zawsze wychodzi... Chyba, że skorzystamy z porady specjalistów. Taką właśnie pomoc w realizacji żywieniowych celów oferuje Poradnictwo Żywieniowe i treningi personalne „Balans w Gostyniu.
12:21, 11.01.2022
Inwestowanie i zarabianie na kryptowalutach wielu osobom kojarzy się właśnie z Bitcoinem. Ta wszechstronna waluta cyfrowa pozwala na przeprowadzanie zdecentralizowanych, anonimowych i stosunkowo tanich transakcji. W związku z tym, że podaż Bitcoina jest ograniczona, wielu inwestorów zastanawia się, w jaki sposób wpłynie to na przyszłość tej waluty. Obecnie osoby, które korzystają z bitcoinów doceniają szeroką dostępność do publicznej platformy open source oraz fakt, że nad ich aktywami nie sprawuje kontroli żaden rząd, instytucja finansowa ani bank centralny.
12:17, 11.01.2022
Ripple (XRP) jest uznawana za pierwszą scentralizowaną kryptowalutę. Celem, jaki przyświecał powstaniu Ripple było usprawnienie międzynarodowych transferów pieniężnych - w tym ich przyspieszenie oraz zmniejszenie opłat i prowizji.
12:14, 11.01.2022
Ripple to sieć obsługująca przekazy pieniężne zgodnie z potrzebami branży usług finansowych, za którą stoi firma Ripple Consensus Ledger. Ripple to zarazem platforma, jak i kryptowaluta XRP. W Ripple stosowany jest protokół open source, który gwarantuje tanie, szybkie i bezpieczne transakcje.
12:09, 11.01.2022
Obserwując i analizując rynek kryptowalut, nie sposób jest nie zwrócić uwagi na jedną z tych walut cyfrowych, która jest obecna w branży tylko nieco krócej niż Bitcoin - mowa tu o Litecoin, kryptowalucie zaliczanej do jednej z najbardziej rozpoznawalnych altcoinów (czyli alternatyw dla Bitcoina). Wartość Litecoina (LTC) to obecnie nieco ponad 159 dolarów amerykańskich (stan na 21.09.2021).
09:35, 11.01.2022
Wypożyczenie wózka widłowego staje się coraz popularniejszą usługą wśród polskich przedsiębiorców. Nowy czy używany wózek widłowy? Jak wybrać odpowiednie pojazdy, żeby nie stracić budując własną flotę?
13:34, 08.01.2022
Prowadzisz sklep internetowy? Kup te PIĘĆ produktów, a zaoszczędzisz czas. E-commerce jest dziś bardzo popularnym sposobem na sprzedaż produktów. Według różnych danych stanowi nawet 40% handlu. Większość zakupów przez Internet wiąże się natomiast z koniecznością wysyłki wybranych produktów.
16:10, 03.01.2022
Nasza działalność opiera się na produkcji oraz dystrybucji tektury litej i falistej. Jesteśmy zespołem zorientowanym na wysoką jakość obsługi oraz oferującym produkty w unikatowym systemie dostaw. To co nas wyróżnia to nowoczesna technologia, innowacyjność i ciągły rozwój. Dzięki temu chcemy być najlepsi!
14:51, 03.01.2022
Branża UX, czyli User Experience, jest obecnie jedną z bardziej rozwijających się. Wynika to przede wszystkim z ogromnego rozwoju Internetu i aplikacji internetowych. Dzisiaj wiele firm przenosi swoją działalność do sieci. Aby wygrać z konkurencją, niezbędne jest podejmowanie odpowiednich działań, do których zalicza się między innymi projektowanie ukierunkowane na użytkownika. UX BOOTCAMP to fachowe szkolenie, które sprawdzi się w przypadku wszystkich chcących przebranżowić się w tym kierunku.
09:55, 02.01.2022
Pulsoksymetr to niewielkie urządzenie, które w wielu przypadkach może uratować życie. Daje możliwość mierzenia poziomu saturacji, czyli stężenia tlenu we krwi. Sygnalizuje wiele poważnych schorzeń. W ten sposób zalicza się do standardowego wyposażenia karetek, szpitali oraz przychodni lekarskich. Coraz częściej stanowi także wyposażenie domowej apteczki. Jak czytać wyniki pulsoksymetru? Na czym polega działanie urządzenia? Jaki pulsoksymetr wybrać?
15:51, 29.12.2021
W święta można sprawiać prezenty nie tylko bliskim osobom, ale również – sobie. Klienci Orange Flex, którzy planują kupić dla siebie telefon lub smartwatch, z okazji świąt mogą liczyć nawet na 300 zł zniżki.