Zamknij
REKLAMA

Uwaga kumulacja nagród w zabawie! Do pysznego tortu dokładamy flower boxa

12:16, 23.05.2020 | J.J
Skomentuj
REKLAMA

Wczoraj rozpoczęliśmy trzydniową zabawę z okazji Dnia Matki. I choć nie wszyscy dobrze zrozumieli zasady, to nasz system zarejestrował ponad 2,4 tys. prób wpisania PIN-u. Nikomu nie udało się jednak otworzyć sejfu, bądź tego nie zgłosił, dlatego zdecydowaliśmy, że nagroda przechodzi na kolejny dzień, tworząc kumulację.

Jak już pisaliśmy wczoraj, do zabawy z okazji Dnia Matki wykorzystaliśmy specjalną aplikację, dzięki której każdy ma równe szanse na start. Wystarczy w klawiaturę sejfu, który znajduje się poniżej wpisać trzycyfrowy PIN i zatwierdzić przyciskiem oznaczonym na zielono.

Jeśli PIN jest poprawny system poda hasło, które należy wysłać sms-em lub e-mailem na wskazany adres. To potwierdzenie, że komuś z Was się udało. W przypadku innych odpowiedzi, system również odpowiednio zareaguje i powie co dalej robić.

Niestety wczoraj nikomu nie udało się odgadnąć prawidłowego PIN-u, lub osoba, której się udało nie zareagowała zgodnie z komunikatem na obrazku. Dlatego nagroda – tort ufundowany przez Cukiernia Piekarnia Monika Sikora z Gostynia, pozostał nadal w sejfie. Dziś dokładamy do niego super flower box od kwiaciarni Floris Studio Renaty Skrzypczak z Gostynia, a więc mamy kumulację!

PIN do dzisiejszego sejfu został zmieniony, ale nadal tworzy on trzy cyfry, z których środkowa to „9” Aby jeszcze bardziej ułatwić Wam zadanie podpowiadamy, że wśród dwóch pozostałych cyfr znajduje się też „6” Po takiej podpowiedzi dziś na pewno uda się komuś odgadnąć prawidłowy PIN i zgarnąć obie nagrody jednocześnie. Jeśli tak się stanie trzeba do godz. 9.00 - 24 maja 2020) wysłać podane na obrazku hasło na wskazany numer telefonu lub e-mail. W zabawie liczy się bowiem czas. Kto pierwszy, ten zwycięża

Każdy czytelnik Gostyn24  może próbować otworzyć sejf tylko raz dziennie. Zabawa będzie też promowana na Facebooku G24.  Kto polubi i udostępni ten post na swojej tablicy będzie miał szansę na dodatkowe zdobycie jednego z naszych firmowych kubków. Wystarczy, że jest znajomym G24 na Facebooku.

Podsumowując każdemu życzymy szczęścia i zdobycia podwójnej nagrody, która już czeka na Was zamknięta w sejfie
Zdjęcia poglądowe

(J.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MonteroMontero

4 0

Pamietam piękny wierszyk z młodości: "Wszystkie mamy my kochamy i kwiateczki Im rozdamy" 19:57, 23.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA