Zamknij
REKLAMA

Ty też możesz

12:58, 13.10.2019 | J.J
REKLAMA
Skomentuj

Powiatowy Sztab XXVIII Gostyńskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczął przygotowania do przyszłorocznej akcji, która odbędzie się 12 stycznia 2020 roku. Są już pierwsze pieniądze i zapisy na wolontariuszy. Na co tym razem będą zbierane pieniądze? To zostanie ogłoszone przez Jurka Owsiaka za kilka dni.

Odpowiedzialne za organizację przyszłorocznego XXVIII Gostyńskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny będzie Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, wspierane przez Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu, a także Gostyński Ośrodek Kultury „HUTNIK” i Stowarzyszenie „DZIECKO” - Sztab został zarejestrowany, jak zawsze do tej pory pod numerem 269 jako jeden z pierwszych i obejmie swoją działalnością gminy: Gostyń, Borek Wlkp., Pogorzela i Pępowo oraz inne miejsca – informuje Mirosław Sobkowiak, szefem gostyńskiego sztabu, dodając, że - Do tej pory Fundacja w sposób mistrzowski zajęła się wzrokiem, słuchem i bezdechem u noworodków oraz diagnostyką onkologiczną u dzieci i wsparciem dzieci i kobiet ciężarnych osobistymi pompami insulinowymi. To sześć wiodących programów medycznych, których efekty plasują Polskę w światowej czołówce. A szpital w Gostyniu już wielokrotnie otrzymywał sprzęt z Fundacji WOŚP!

Wraz z zakończeniem rejestracji, rozpoczął się nabór wolontariuszy oraz zbiórka darów do licytacji Zgłaszać można też imprezy, organizowane w ramach 28. finału WOSP. - Jest już pierwsze 28 zł i 28 groszy! Zostały one wrzucone do puszki w siedzibie sztabu WOŚP przy PCPR – zauważa Mirosław Sobkowiak

Siedzibą sztabu jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu (Wrocławska 8, tel./faks 65-572-75-28). Szefem Sztabu jest Mirosław Sobkowiak (PCPR w Gostyniu) (mail: pcpr@gostyn.pl, tel. 601-071-487). Wspierają go Maciej Marcinkowski (ZSZ w Gostyniu) i Tomasz Barton (GOK „Hutnik”).

(J.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Mieszkaniec miasta Mieszkaniec miasta

0 0

Brawo ekipa z Ponieca! 11:10, 14.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone