Zamknij
REKLAMA

Bądźcie gotowi

13:00, 01.09.2019 | MiS
Skomentuj
REKLAMA

W ostatnim czasie ostrzeżenia pogodowe nie znikają ze strony Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Trudno znaleźć region, który nie byłby zagrożony upałami czy burzami. Dziś synoptycy ponownie zaktualizowali komunikaty. Wg prognoz, dzisiaj nad naszym powiatem ponownie mogą przejść gwałtowne burze.

Od kilku dni w wielu województwach naszego kraju obowiązują ostrzeżenia o upałach. W Wielkopolsce najprawdopodobniej odetchniemy od wysokich temperatur już jutro. Zanim jednak to nastąpi możemy spodziewać się, że po upalnej niedzieli nasz region nawiedzą burze. - Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 30 mm do 50 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h, lokalnie możliwe pojedyncze porywy wiatru do 100 km/h. Miejscami grad - informuje Piotr Szewczak z Biura Prognoz Meteorologicznych w Poznaniu. Alerty drugiego stopnia obowiązują dziś od godz. 15 do późnych godzin nocnych. Prawdopodobieństwo wystąpienia burz meteorolodzy określają na 90 proc.

Mapę pogody możecie śledzić w czasie rzeczywistym, klikając  - TUTAJ - 

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA