Zamknij
REKLAMA

W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja...

08:33, 05.12.2018 | MM
REKLAMA
Skomentuj

Z każdym dniem coraz bardziej czuć bożonarodzeniowy klimat. W radio słychać świąteczne piosenki, a miasta przybierają odświętną szatę. Kto z was nie może się doczekać Bożego Narodzenia, powinien odwiedzić „Świąteczny ryneczek”

Kolejna edycja tej imprezy odbędzie się 8 grudnia. „Świąteczny ryneczek” wystartuje o 15.00. Dokładnie godzinę później Święty Mikołaj poprosi dzieci o pomoc w zapaleniu lampek na choince.

Przy rozświetlonym drzewku czas upłynie na wielu atrakcjach. Animatorzy zadbają, by nikt się nie nudził. Najmłodsi będą mogli zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem, a wszystkim chętnym zostanie udostępniona mikołajowa poczta. W specjalnym punkcie znajdą się przybory niezbędne do napisania własnego listu.

Z kolei dorośli mogą liczyć na szybką odpowiedź Świętego, by przekazać ją swoim pociechom. Znajdzie się ona w specjalnych czerwonych kopertach z pieczęcią renifera. Będą też bożonarodzeniowe stoiska kuszące głównie rękodziełem – w końcu to czas prezentów!

Imprezę uświetni projekt muzyczny „Kolęda jest kobietą”. Nie zabraknie też nowości – przedszkolaki z „Siódemki” i „Bajki” przygotowują na tę okazję mini-występy. Podczas tegorocznej edycji „Świątecznego ryneczku” będzie można wziąć również udział w warsztatach lepienia pierogów.

Te i inne atrakcje czekają na was w najbliższą sobotę. Nie zapomnijcie... taka impreza zdarza się tylko raz w roku

 

(MM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone