Wypadek na ul. Poznańskiej w Gostyniu. Kierująca samochodem osobowym kobieta prawdopodobnie zasnęła za kierownicą. Gdy się ocknęła, nie mogła już opanować pojazdu, uderzyła w bok tira jadącego w kierunku centrum miasta.
Do zdarzenia doszło około godz. 18:40 na prostym odcinku ul. Poznańskiej w Gostyniu. Samochód osobowy uderzył w bok tira. Niewykluczone, że kierująca peugeot partner kobieta zasnęła za kierownicą. - Jechała przede mną i zaczęła wychylać się na lewo. Z naprzeciwka nadjeżdżał tir, który zaczął hamować, uciekał na bok. Z tego co powiedziała, zasnęła za kierownicą i nic więcej nie pamięta - opowiada kierowca forda, który widział całe zdarzenie. Kierujący tirem także niewiele pamięta z momentu zderzenia. - Cały czas jestem w szoku - mówił kierowca MAN-a. Więcej informacji w kolejnych newsach.
MiS
Lolek 19:25, 15.12.2016
aha
Dociekliwy21:39, 15.12.2016
Co za zbieg okoliczności. Obydwa pojazdy z tą samą rejestrcją : PKSXXXXX. Zasypiać za kierownicą o godzinie 18:40 to trochę - jak to się kiedyś mówiło - młoda godzina.
mąż 22:28, 15.12.2016
może dziecko płakało całą noc
ja05:29, 16.12.2016
Sie Pks-y potraktowaly w Gostyniu
Bzyk11:01, 16.12.2016
do dociekliwy: jak będziesz miał za sobą długą trasę (a nawet ta z Wrocławia potrafi wykończyć) lub małe dzieci, chorobę, cukrzycę itd. itp. można tak długo wymieniać przyczyny, to zrozumiesz. Kobiety lubią też mieć bardzo ciepło w samochodach co może prowadzić do przyśnięcia
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kościelny z fary wymiatana na Youtube! Niczym DJ...
Prawie jak POPEK 🤣😉
DJ z dzwonnicy
21:55, 2025-07-07
Kilkanaście minut i dwa pożary! Maszyna poszła z dymem!
Nie ma co się śmiać, specjalnie podpalili żeby odwrócić uwagę tak samo jak w Warszawie.
😱🔥
21:28, 2025-07-07
Zupa, żeberka i serdeczne powitanie. Tak wyglądał...
Czyli nie mógł pielgrzymów powitać ale wspólnie z parafianami ich przyjął. Oczywiste kłamstwo w tytule. Podobnie, jak w tytule artykułu o LO w Gostyniu.
AjednakKłamstwo
21:24, 2025-07-07
Pełny wózek i plan godny kabaretu, ale przesadził z ...
Jednak *%#)!& cwaniaków i głupków nie brakuje. Trzeba mieć tupet, aby z taką premedytacją dokonać tak perfidnego czynu.
Stanisłąw
21:05, 2025-07-07