Zamknij
NEWS

Prawie połowa miasta bez wody - zdjęcia

09:21, 12.11.2015
Skomentuj

Kilka godzin trwało usuwanie awarii sieci wodociągowej, do jakiej doszło na gostyńskim Pożegowie. Odcięci od wody zostali mieszkańcy niemal całego osiedla. Całkowicie wyłączona z ruchu była też ulica Podleśna, gdzie trwały prace.

Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że na wysokości ul. Podleśnej pękła rura wodociągowa. Pracownicy Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu kilka godzin pracowali nad usunięciem awarii. - Informację o awarii sieci wodociągowej na tej ulicy otrzymaliśmy o 2:00 w nocy - mówi Jerzy Pogorzelski, prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu. - Pękła rura żeliwna o średnicy 250 milimetrów - kontynuuje. Bez wody pozostali mieszkańcy niemal całego Pożegowa. - Aby usunąć awarię, musieliśmy odciąć od dostaw wody ul. Podleśną, ul. Starogostyńską, ul. Poznańską, ul. Sportową i ulice do nich przylegające - dodaje.

MiS

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(9)

ZbZb

0 0

Ale urwał !!

10:44, 12.11.2015
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

tomektomek

0 0

Dobrze, że awaria nie miała miejsca w sobotę, jak się gostynioki "kompiom" bo dopiero byłaby chryja.

11:08, 12.11.2015
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BbbBbb

0 0

W Gostyniu takie awarię robią cały dzień, a w wodociągach w Lesznie kilka godzin

14:51, 12.11.2015
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MieszkaniecMieszkaniec

0 0

Już zrobione :)

15:45, 12.11.2015
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

stevesteve

0 0

doBbb co Ty mozesz wiedziec co i jak śie w Lesznie robi i na jakiej srednicy rury

16:32, 12.11.2015
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jarojaro

0 0

Woda zaczęła lecieć w kranach ok. 10.30

16:55, 12.11.2015
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MiejscowyMiejscowy

0 0

na wsi POŻEGOWO studnie swoje mają więc spoko !

17:41, 12.11.2015
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KurduKurdu

0 0

Krater w jak w stanach...znaczy w USA !

17:42, 12.11.2015
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KarolinaKarolina

0 0

Szkoda mieszkancow.Powiem tez,że władza winna jak najszybciej wyremontoać cała linię na Podleśnej.Takie przy[padki,przy tak starych rurach do wody nie dziwi.Nie wiem ,ale podobno pewne odcinki maja jeszcze rury z azbestu a wodociąg na tej ulicy zakładano 5olat temu.Czy ktoś o tym myśli?Chyb a nie.Naprawianie na tym odcinku wodociągowej rury będzie się powtarzać i to dość często.Opaskinie załatwią sprawy.i nic nie jest wiecznePanieBurmistrzu i Szanowna Rado.

18:47, 12.11.2015
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%