Zamierzał wjechać na teren posesji. Niestety, jadący za nim kierowca prawdopodobnie zbyt późno zauważył sygnalizowany manewr skrętu. Doszło do zderzania, na skutek którego kierowca osobówki trafił do gostyńskiego szpitala. Na razie nie wiadomo jakich doznał obrażeń.
Do kolizji doszło około godziny 17:30 na ul. Poznańskiej w Gostyniu. Na prostym odcinku drogi samochód ciężarowy zderzył się z osobówką. - Kierujący samochodem osobowym próbował skręcić w lewo. Jadący z nim kierowca ciężarowej Scanii nie zauważył sygnalizacji tego manewru i nie wyhamował, uderzył w tył tego pojazdu - mówi asp. sztab. Wojciech Idkowiak. Poszkodowany kierowca Renault Megane, około 60-letni mieszkaniec naszego powiatu, został przewieziony do szpitala. Od obrażeń, jakich doznał, zależeć będzie czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek, czy kolizja. Do tego czasu ruch na ul. Poznańskiej będzie odbywał się wahadłowo. Więcej informacji w Tygodniku Lokalnym Gostyn24.
MiS
Bogdan19:33, 28.09.2015
A może to kierowca renault zbyt późno włączył kierunkowskaz bo nie którzy mają taki nawyk że kierunkowskaz włączają tuż przed wykonaniem manewru.
mm20:17, 28.09.2015
Bogdan pierwszy sledczy powiatu :-)
Lucek20:29, 28.09.2015
Dokładnie tak, masz rację Bogdan, ale z drugiej strony wjechał mu w tył, i tak i tak przegrany.
kierowca21:40, 28.09.2015
Samochody ciężarowe jadą za blisko osobówek. Jadą cwaniaki tak blisko za samochodem osobowym,że rzeczywiście nie widzą świateł osobówki. Cwaniakowi nic się nie stanie
i dlatego lekceważy bezpieczną odległość.
kibic21:58, 28.09.2015
teraz bardziej sportowo auto wygląda bo normalnie to takie nudne
kurczak s Pousen22:46, 28.09.2015
agdzie drogowka?
bogdan 223:15, 28.09.2015
To bydzie to albo zarowke mial popsuta nie masz zachować odstep i wszystko a nie ze jakiś nawyk w każdej chwili mogło mu dziecko wyskoczyć
egon23:18, 28.09.2015
To bydzie to albo zarowke mial popsuta nie masz zachować odstep i wszystko a nie ze jakiś nawyk w każdej chwili mogło mu dziecko wyskoczyć
Do mm Bogdan08:40, 29.09.2015
Nie obrażaj mnie, nie powiatu tylko co najmniej województwa.
z agatką na drodze09:39, 29.09.2015
kierowcy aut ciężarowych jadą bardzo blisko pozostałych aut, osobiście włanczam kierunkowskaz co najmniej 150m przed skrętem jeżeli widzę w lusterku auto ciężarowe. strach się bać, ale wiadomo większy ma zawsze pierwszeństwo ;-)
trzeba nauczyć się z tym żyć
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nie zdążył schować Toyoty i promili. Grozi mu...
Gmina Borek to dopiero plaga pijanych za kółkiem a policja zdaje się to tolerować, wstyd !
Mieszkaniec
23:26, 2025-07-16
Nie zdążył schować Toyoty i promili. Grozi mu...
Będzie jeździł bez prawka, jak tys innych wielka mi nowina.
Lejcyn
22:34, 2025-07-16
Nie zdążył schować Toyoty i promili. Grozi mu...
A wystarczyło przy psach wypić setkę i po problemie
Jjj
21:11, 2025-07-16
Obiecywali, ślubowali, a teraz? Sprawdzamy, kto...
Kobieta kobietom zagotowała ten los.
Lobelcik
21:10, 2025-07-16