Miłośnicy zabytkowych samochodów i motocykli, którzy wczoraj gościli w Gostyniu wzbudzili spore zainteresowanie wśród mieszkańców naszego miasta. Tegoroczna trasa VIII Rajdu Pojazdów Zabytkowych ?Zamek w Rydzynie 2010? przewidywała miedzy innymi prezentację załóg oraz próby sprawnościowe na kartingowym torze.
Wczoraj do Gostynia zjechało kilkadziesiąt zabytkowych pojazdów, które swoim wyglądem wzbudziły spore zainteresowanie mieszkańców naszego miasta. Pokazały się znane z polskich dróg skody, warszawy, fiaty, czy zaporożce, a także widywane wcześniej tylko w filmach cadillaki i mercedesy.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz