Źródło/Foto:FB/Kania Gostyń/Maciej Szpakowski
Kania Gostyń będzie kontynuować współpracę z Grzegorzem Wosiakiem. Klub poinformował o przedłużeniu umowy z trenerem, który nadal poprowadzi pierwszy zespół w kolejnym sezonie.
Grzegorz Wosiak jest szkoleniowcem Kani Gostyń nieprzerwanie od sezonu 2019/2020. W tym czasie drużyna dwukrotnie zdobyła Puchar Polski na szczeblu okręgowym, a w sezonie 2024/2025 wywalczyła awans do IV ligi. Władze klubu podkreślają, że liczą na dalszą owocną współpracę i kolejne sukcesy zespołu pod jego kierownictwem.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Michalina Orpel [email protected]