Dobrze Wiedzieć...

Zamknij

To już pewne. Grzegorz Wosiak zostaje na ławce trenerskiej

Sport 06:59, 26.06.2026 Aktualizacja: 07:04, 26.06.2026
To już pewne. Grzegorz Wosiak zostaje na ławce trenerskiej Źródło/Foto:FB/Kania Gostyń/Maciej Szpakowski

Kania Gostyń będzie kontynuować współpracę z Grzegorzem Wosiakiem. Klub poinformował o przedłużeniu umowy z trenerem, który nadal poprowadzi pierwszy zespół w kolejnym sezonie.

Grzegorz Wosiak jest szkoleniowcem Kani Gostyń nieprzerwanie od sezonu 2019/2020. W tym czasie drużyna dwukrotnie zdobyła Puchar Polski na szczeblu okręgowym, a w sezonie 2024/2025 wywalczyła awans do IV ligi. Władze klubu podkreślają, że liczą na dalszą owocną współpracę i kolejne sukcesy zespołu pod jego kierownictwem.

::addons{"type":"facebook-encouragement"}

 

(Sport)
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%