Dobrze Wiedzieć...

Zamknij

Wspólnie i po sąsiedzku. Lokalne środowiska zaprezentowały się na sejmiku

Społeczność 09:21, 23.06.2026
Wspólnie i po sąsiedzku. Lokalne środowiska zaprezentowały się na sejmiku Źródło/Foto:FB/Gmina Krobia

Przedstawiciele gminy uczestniczą w Sejmiku Regionalnym odbywającym się w Miejskiej Górce w ramach Kongresu Regionalizmu Polskiego. Wydarzenie jest okazją do rozmów o współpracy, partnerstwie i rozwoju lokalnych społeczności.

Na miejscu przygotowano wspólne stoisko, które tworzą Gmina Krobia, Biskupiański Zespół Folklorystyczny z Domachowa i Okolic oraz Koła Gospodyń Wiejskich w Gogolewie. Jak podkreślają uczestnicy, jest ono przykładem współpracy różnych środowisk działających na rzecz promocji lokalnej tradycji i kultury.

::addons{"type":"facebook-encouragement"}

 

(Społeczność)
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%