Źródło/Foto:FB/Przedszkole Miejskie Nr 2 im. Złotej Rybki w Gostyniu
W Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik” odbyła się Gala Piosenki Przedszkolnej, podczas której swoje umiejętności wokalne zaprezentowali najmłodsi wykonawcy. Przedszkole Miejskie nr 2 im. Złotej Rybki reprezentowali Iga W. z grupy „Rybki” oraz Oskar K. z grupy „Pszczółki”.
Młodzi artyści wystąpili przed licznie zgromadzoną publicznością, prezentując swoje talenty i godnie reprezentując przedszkole. Dla dzieci był to wyjątkowy występ i okazja do zdobycia nowych scenicznych doświadczeń.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Michalina Orpel [email protected]