Dobrze Wiedzieć...

Zamknij

Reprezentanci „Złotej Rybki” wystąpili podczas gali w Gostyniu

Ciekawe 09:49, 22.06.2026
Reprezentanci „Złotej Rybki” wystąpili podczas gali w Gostyniu Źródło/Foto:FB/Przedszkole Miejskie Nr 2 im. Złotej Rybki w Gostyniu

W Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik” odbyła się Gala Piosenki Przedszkolnej, podczas której swoje umiejętności wokalne zaprezentowali najmłodsi wykonawcy. Przedszkole Miejskie nr 2 im. Złotej Rybki reprezentowali Iga W. z grupy „Rybki” oraz Oskar K. z grupy „Pszczółki”.

Młodzi artyści wystąpili przed licznie zgromadzoną publicznością, prezentując swoje talenty i godnie reprezentując przedszkole. Dla dzieci był to wyjątkowy występ i okazja do zdobycia nowych scenicznych doświadczeń.

::addons{"type":"facebook-encouragement"}

 

(Ciekawe)
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%