Dobrze Wiedzieć...

Zamknij

Pierwsza pomoc w praktyce. Szkolenie dla mieszkańców

Ciekawe 10:11, 22.06.2026
Pierwsza pomoc w praktyce. Szkolenie dla mieszkańców Źródło/Foto:FB/OSP Podrzecze

W remizie OSP Podrzecze odbył się pierwszy trening pierwszej pomocy zorganizowany w ramach Powszechnej Edukacji w Obszarze Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej. Podczas spotkania uczestnicy mogli uporządkować swoją wiedzę, rozwiać wątpliwości oraz zdobyć praktyczne umiejętności pod okiem ratowników.

Szkolenie przeprowadzono z wykorzystaniem torby medycznej R1, którą jednostka otrzymała od Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu. Organizatorzy podziękowali Kołu Gospodyń Wiejskich w Podrzeczu za przygotowanie poczęstunku, a uczestnikom za udział i chęć rozwijania umiejętności, które mogą pomóc w ratowaniu ludzkiego życia.

::addons{"type":"facebook-encouragement"}

 

(Ciekawe)
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%