Promuj to ogłoszenie

Mechanik, Elektro-Mechanik

Data dodania: 2021-07-29 08:55:13ID: 9320

695Pokaż numerleszno@serwitech.net

Firma P.H.U. Serwitech zatrudni osobę na stanowisko mechanika, elektro-mechanika ze znajomością branży motoryzacyjnej.

ZADANIA:
? przeglądy wózków widłowych
? naprawy wózków spalinowych i elektrycznych
? przygotowywanie wózków używanych do sprzedaży
? prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej

OCZEKIWANIA:
? wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
? wiedza teoretyczna i praktyczna w zakresie mechaniki, elektromechaniki
? prawo jazdy kat. B
? znajomość obsługi komputera
? dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP, UDT w zakresie konserwacji wózków widłowych
? zdolności organizacyjne, komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność
? mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

KANDYDATOM OFERUJEMY:
? pracę w stabilnej firmie
? atrakcyjne wynagrodzenie
? umowę o pracę
? wszelkie niezbędne narzędzia pracy
? możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
? pracę w przyjaznym i profesjonalnym młodym zespole techników

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na wskazany w ogłoszeniu adres mailowy.
TEL 695 680 053
W dokumentach aplikacyjnych prosimy wpisać:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez P.H.U. Serwitech z siedzibą w Bączylesie, na wybrane stanowisko(a). Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego na wybrane stanowisko(a), w celu prowadzenia innych postępowań rekrutacyjnych przez P.H.U. Serwitech.