Promuj to ogłoszenie

Handlowiec / Doradca ds. sprzedaży okien i drzwi

Data dodania: 2021-04-15 09:56:20ID: 8732

603Pokaż numerinfo@impolsc.pl

Firma IMPOL, zajmująca się sprzedażą oraz montażem stolarki budowlanej, poszukuje do oddziału w Gostyniu, kandydatów na stanowisko Handlowca / Doradcy Technicznego
Zakres obowiązków:
- Pozyskiwanie nowych klientów
- Wykonywanie pomiarów okien i drzwi
- Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie ich warunków
- Nadzór nad prawidłowością dostaw , montażu i rozliczeń z klientami
Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie
- Łatwość nawiązywania kontaktów
- Mile widziana znajomość programu Comarch Optima
- Motywacja i samodzielność
- Prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
- Ciekawą, pełną wyzwań pracę
- Świetną atmosferę, zdobywanie nowych doświadczeń.
- Atrakcyjne, adekwatne do umiejętności i wyników wynagrodzenie
(Stała pensja + prowizja od sprzedaży)
- Szkolenia wdrażające w branże
- Komputer , telefon , samochód służbowy

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży OKIEN, DRZWI, BRAM I ROLET

Osoby zainteresowane zatrudnieniem prosimy o przesłanie aplikacji w formie CV wraz z numerem telefonu oraz aktualną fotografią za pośrednictwem portalu.